Skocz do zawartości

FW-190 Hermann Graf 1:6 (od podstaw)


mecenas

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czas budowy - 9 lat

Ale było warto. Widziałem ten model jak stał w modelarni na Sadowej, a potem podczas zawodów w Krakowie więc wiem co mówię :-) Sukcesy na zawodach też o czymś świadczą. Już to kiedyś pisałam przy innej okazji, ale napiszę jeszcze raz: takie modele i taka działalność to jest, w moim odczuciu, kwintesencja modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Wojtku..... A weź se i kup "chińskiego gotowca", powstawiaj do niego serwa i lataj. Lepisz ten swój modelik i lepisz i końca nie widać...W efekcie i tak samo będziesz modelarzem, jak ten co i tym "gotowcem" lata... Przecież to takie proste samemu sobie modelik ulepić... Wszak chodzi WYŁĄCZNIE o latanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jako zaledwie latający "modelarz" muszę dodać, że nie tylko zbudował ten model ale też świetnie nim lata :P Mało kto potrafi odpicować model a potem nim elegancko polecieć :P Ale my Krakusy mamy latanie we krwi ;D

Życzę Ci Wojtek kolejnego mistrza Polski półmakiet ;) Tylko tym razem musisz się spinać bo ja chyba wskoczę moim Limem do Twojej kategorii i nie będzie już tak łatwo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.