Skocz do zawartości

Nowy projekt - DIABLO 2400 3D


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Super

 

JA to proponuje na 1.4m albo i 1.0

 

Dxf ??

 

Ja bym proponował z tego modeliku robić projekt grupowy a nie z extry :P

 

O ile tyko sie zgodzisz podzielić planami ...

 

Lubie i Katany i Diablotiny :P

 

Moja katana jest juz prawie gotowa tzn potrzeba tylko akku ...

 

Nadajnik sie znajdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś to widziałem tylko na planie narysowany był taki chłopaczek co robił siu ..

 

Plany dostałem od czeskiej firmy Top Model...

Faktycznie był tam taki siu.... gość...

Minimalnie przerobiłem projekt.

Jest trochę zmieniona długość kadłuba i przekroje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od top model?? Smieszne, bo te plany byly umieszczone w internecie m.in. przez mnie na jetmodel.webpark.pl

 

Wygląda na to że nasz kolega maczał palce przy wszystkich planach ale to dobrze bo jak będziemy z tych planów budować modele to napewno mam w wielu sprawach pomoże.

 

A ten Diablo to interesował by mnie w takim rozmiarze żeby weszła do niego chińska 40 od Nastika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany z największą przyjemnością i oczywiście bezpłatnie, wyślę wszystkim zainteresowanym na maila...

 

Te plany to ja mam tu bardziej mnie np. interesuje np wspólne wycięcie np kilku modeli na CNC wszystko żeby wyszło taniej i szybko

 

np.jak kupić metrową rurę węglową na bagnet do skrzydeł na dwa modele lub dwie na 4 modele to obniża koszty

 

Folia na kabiny też jest sprzedawana na m kw. muszę kupić dużo zeby zrobić jedną małą kabinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych rurach i folii

podałem to jako przykład

mogę oczywiście znależć ten adres ale i wy możecie to zrobić i okaże się że trzeba kupić arkusz 1,5 m x2,5 m i co zrobicie z takim arkuszem będzie leżał i się kurzył a może być tak że nie wysyłają takich rzeczy pocztą i trzeba odebrać to osobiście a nie pojadę np. na drugi koniec Polski żeby to odebrać ale może to zrobić znajomy modelarz z forum który mieszka bliżej i zrobi to za mnie

potem potnie na mniejsze kawałki zostawi część sobie i paczką wyśle do mnie

Do takiej współpracy, wymiany informacji,wzajemnej i jeszcze wielu rzeczy wg. mnie może i powinno służyć forum a tak prawdę mówiąc to nie zauważyłem jeszcze narazie zbyt wielu takich inicjatyw ale wszystko ciągle przed nami mam nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olo a jakiej chcesz ?? wzorcem jest średnica wewnętrzna, a zewnętrzna celowana jest po ilości warstw i grubości tkaniny. Powierzchnia nie jest idealnie gładka, ale lekko przeszlifowac i OK .

 

 

Ert jak dzieła ?? kręci się rurka ( wzorzec) i jeżdzi gąbka przesączająca żywicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.