Skocz do zawartości

Gdańsk, Gdynia i Sopot.


Podem89

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja w Bojanie latam rzadko, ponieważ latam helikami i mam bliżej b.dobre miejsce (Chwarzno). Bojano jest idealne do latania samolotami ze względu na równy pas, którego brakuje na Chwarznie.

 

Czy w Chwarznie też można latać małym samolotem bez podwozia ?

W którym to dokładnie miejscu się znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli będziesz lądował "na brzuchu" to nie ma problemu. Samoloty takie jak Fun Cub też spokojnie lądują.

Miejsce jest dokładnie zaznaczone na tej mapie: http://www.abc-rc.pl/_cms/view/47/mapa-lotnisk-modelarskich.html

Sorry ale coś nie mogę stworzyć nowej mapki z miejscówką na Chwarznie :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Pruszcza to wjeżdżasz przez bramę aeroklubu, nie tą wojskową. Kierujesz się na lewo pasem betonowym do końca, potem kontynuujesz piaskową drogą przy betonowym płocie aż do pasu w poprzek lotniska. Kawałek jest. Można samochodem wjechać.

Jeżeli lubisz patrzeć jak modelarze latają to pojedź do Kazimierza na lotnisko gigantów :) Wrażenia będą napewno nie małe.

 

Dzięki za informacje Rafale :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoimi "wiatrakami" wybieram się w niedzielę na Chwarzno. Zapraszam chętnych, nieba wystarczy dla każdego :)

 

A latającym skrzydełkiem też da radę? Nie muszę mieć idealnego pasa do lądowania. Jesli tak to może jakieś dokładniejsze dane czy to bardziej jak na hurtownię warzyw chyba czyli od rąda w ...qrde! Pomyliłem z Chwaszczynem. No to teraz to już nic nie wiem...

A w bojanie jutro ktoś będzie latał? Temat gorący tydzień temu, a dziś gdy idealnie do lotów to zero wpisów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.