Skocz do zawartości

Wrocławskie zawody ESA z okazji pierwszego dnia wiosny


Olorin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę. Było rewelacyjnie.

Jarku, obejrzałem wszystkie 993 zdjęcia. Do prywatnej galerii trafiło 314 :mrgreen: dziękuję

Alinka - ciasto przepyszne :*

Brawa dla organizatorów, że przeprowadzili kontrolę samolotów startujących w finale - oczywiście wszystkie mieściły się w wadze (niektóre nawet ze sporym zapasem).

 

Następne zawody w Warszawie, a tydzień później zapraszamy na Mistrzostwa Polski ESA do Warty Bolesławieckiej. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za sportową, ujetą w ramy regulaminu rywalizację i świetną zabawę :-)

 

Mimo późnego powrotu, Eskadra Kraków świętowała na gorąco swój sukces na małym przyjęciu przygotowanym przez nie_startujących w tych zawodach a dopingujacych nas na odległość zawodników...... juz szykujemy się na Mistrzostwa Polski i przyjedziemy w jeszcze większym składzie.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tutaj krótki filmik z pokładu quadrocoptera który nagraliśmy z Marcinem (meteor) na zawodach. Nic szczególnego ale można zobaczyć walkę ESA z lotu ptaka :)

Niestety youtube obcięło mi super ścieżkę dźwiękową i muszę czekać aż zaakceptują nowy podkład.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co prawda troszkę późno ale również chciałem podziękować organizatorom tej zajefajnej imprezy. Zawody super (choć dla mnie troszkę pechowe :)bo podczas walk ww2 ,co chwila traciłem kontakt z moim pilotem i zamiast strzelać w wroga on go po prostu taranował lub strzelał w ziemie :P co innego w ww1 tam mój patyczak (ksywa bambus) strzelał celnie 8) i dotarł do finału :jupi: .A właśnie ja poproszę o przepis na to pyszne ciacho od Cioci Pilotki Aliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.