Skocz do zawartości

Wrocławskie zawody ESA z okazji pierwszego dnia wiosny


Olorin

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam, nagrywających kamerą było kilku.Nikt jednak nic nie przedstawił. No cóz opis, który mi nadano zmobilizował mnie i przerobiłem mój materiał filmowy. W pewnym momencie wstawiłem "dobre rady Wodza" - Wojtek jak zwykle jest nie do podrobienia...

Miłego ogladania...

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bukQJKSwGVg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące męczyłem padalca(wisiał nawet na drzewie).

W końcu latał na zawodach ze śrubą M14 za silnikiem i mikserami po 150 %,natomiast Spada regulowałem 15 sekund.

Kilka pyknięć trymami i latał .

Nie wmówisz mi więc że Roland to przyjemny model.

No i dzięki Jarkowi znów mamy relację filmową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogo, mówiłem że to ze mną się zderzyłeś i razem spadliśmy :lol: 4:02 widać ;)

ja osobiście pamiętam jak staranowałem ŁOSIA :)(potem latał z wygryzioną przeze mnie dziura) w wastępnej walce siły rzeszy w postaci fw190 odgryzły mi ogon i poległem na polu walki :cry: i w dokładnie tej samej rundzie ty sie gdzieś pyknołes i spadłeś dokładnie tam gdzie ja (potem trzeba było sie wymieniać elementami samolotów bo sie wszystko pomieszało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot nieprzeszkolony w danej maszynie to nie ma sie co dziwić że wali w glebe :devil:

dobrze prawi 8)

ja się od października (nie licząc zawodów w grudniu) samolotem nie latało tylko cały czas te koptery tłukłem to się nie ma co dziwić ze płatowce nie chciały latać w moich rękach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.