Skocz do zawartości

Nowość w HobbyKing! Yak54 1,83m


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 miesięcy temu...

Witam mam ten sam problem co kolega chce zamówić z Hk europejskiego jakiś model do 3D 1,8m macie może jakieś opinie podobno to starsze technologicznie egzemplarze Rc Pilot. A co do kolegi który twierdzi że modelarz to taki co buduje od listewek ma trochę racji lecz nie do końca.Zawodniczo latam kombatem spalinowym tam naprawiam usterki w ciągu 15min i lecę dalej ale czasami jak się ma rozbite wszystkie modele lepiej zamówić gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wierne kopie PilotRc na HK to jedyną znaną jest mi Sbach 342 50cc (2210mm). Jest to dokładna kopia pierwszej wersji Sbach od PilotRC, w której dla świętego spokoju warto pomyśleć nad wymianą kątowników mocowania podwozia na dłuższe... o innych kopiach PilotRC nic mi nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.