Skocz do zawartości

Wrocław - Gdzie Latamy


spiderok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów.

Po 3 latach przerwy wróciłem do latania. Przejrzałem forum i mam pytanie: czy na ul.Brodzkiej faktycznie można obecnie polatać? I czy ktoś tam jutro sie wybiera? Mam jeden nowy model do ulotnienia- i zastanawiam sie czy na tej Brodziej jest w miarę gładki niski teren aby wystartować "nie z ręki"?

Pozdrawiam wszystkich.

Piotr.

Koledzy jestem z Kamieńca Wrocławskiego (taka wioska za Wojnowem). Czy jest z okolic (okoliczne wioski lub północny-wschód Wrocławia chętny do wspólnego latania?

Cześć kolego.

Mieszkam po Twojej stronie Wrocławia. Po 3 latach wróciłem do hobby do latania. Jak najbardziej jestem chętny na wspólne latanie. Jak będziesz gotowy i mial czas prosze o info.

Pozdrawiam.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam
Jako nowy niedoświadczony użytkownik quadcoptera szukam osób które są w stanie podpowiedzieć co nie co.
Złożyć złożyłem ale utknąłem na PID-ach
Telepie jak po dobrej imprezie.
CC3D prosty kontroler mówili...
Na drugi dzień świąt wszystkie śmigła połamane bo opanować to maleństwo to nie takie proste.

Myślałem że Syma X5 była trudna w opanowaniu... Ehhh

 

Edit: Dodaję filmik na który widać te drgania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Treningowo to ul.Brodzka przy Imbirowej lub troche dalej tzw. Betony lub Smrodzka przy ul.Janowskiej naprzeciw oczyszczalni ścieków.

W sobotę w Bierutowie są zawody ESA.

Pozdrawiam Wojtek.

Dziękuję. Na Brodzkiej można wystartować na kołach lekkim elektrykiem? Jaka jest tam trawka?

 

Przy Janowskiej jaka jest nawierzchnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody ESA dokładnie będą w Karwińcu.Tu masz link http://pfmrc.eu/index.php/topic/73258-zawody-air-combat-esa-v-bitwa-nad-bierut%C3%B3w-17032018/?do=findComment&comment=701203

 

O tej porze roku trawa raczej nie jest wysoka.Podobnie na Smrodzkiej.A na Betonach są ułozone pasy startowe z płyt betonowych.

Trzeba samemu ocenić.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej

 

Gdzie można legalnie polatać szybowcem rc we wschodniej części Wrocławia?

Znalazłem informacje, że kiedyś się latało koło złomowiska na ceglanej. Jest tam wzgórze (chyba teren rekultywacyjny) ale nie wiem czy można tam legalnie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, osobiście już dawno tam nie byłem polatać, ale mój znajomy od czasu do czasu pojawia się tam z szybowcem. Nie ma zakazu przebywania na górze. Coponiektórzy amatorzy wyprowadzania psów oraz "off-roadu" wyjeżdżają na górę, ale słyszałem że tych policja lub ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.