Skocz do zawartości

Edge 540T 2.13m


Rekomendowane odpowiedzi

na początku był chaos...

 

1.jpg

 

po paru godzinach pracy było już tylko lepiej;]

 

2.jpg

 

A w takim stanie model prezentuje sie dziś;]

 

2.jpg

 

 

Przygodę z tym modelem zacząłem zupełnie od końca to znaczy od jego śmierci...

Normalnie nigdy nie kupiłbym tak dużego modelu bo mnie na niego nie stać a tu bach bach i model wisi pod sufitem:p no cóż to teraz trzeba kupić silnik, jak już będzie silnik to pójdzie z górki a raczej w górę;] Za jakieś 2-3 lata oblot:p ale dobrej myśli trzeba być:P

 

parę danych technicznych:

rozp 213cm, waga 8-9kg

silnik ZDZ 50rv

 

Następna relacja miejmy nadzieje we wrzesniu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Mam nadzieje, że będę zadowolony, na razie aby wytrzaskałem sie z kasy do reszty a tu w wydatkach końca nie widać. Póki co brakuje już tylko 2 serw na lotki, aku, innych detali i nowej aparatury:p ech muszę skończyć z notowaniem ile co mnie kosztowało, bo do niczego dobrego to nie prowadzi:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będę zadowolony, na razie aby wytrzaskałem sie z kasy do reszty a tu w wydatkach końca nie widać. Póki co brakuje już tylko 2 serw na lotki, aku, innych detali i nowej aparatury:p ech muszę skończyć z notowaniem ile co mnie kosztowało, bo do niczego dobrego to nie prowadzi:p

Łukasz

Jakie serwa planujesz na lotki i o jakich detalach mówisz.Zawsze można przeszukać własne zasoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kierunku siedzi Futaba 24 kg, miałem okazje tanio zanabyć:P Na wysokość dwie sztuki HS 635hb. Pakiet zasilający dam sanyo 6v 1700mAh NI-CD. Co do odbiornika jeszcze sie nie zastanawiałem. Będę myślał jak będę miał kasę na odbiornik;)

 

8kg to jest maks;) mam nadzieje, że uda sie zejść poniżej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.