Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja raczej im wiecej drinkow , tym szybciej . A jeszcze NIC nie pilem !!!!  :D  :D  :D

 

Mi szkoda zycia na wolne utwory. Juz niewiele zostalo , wiec wtlaczam w glowe jak najwiecej najszybszej  ( a jak graja szybciej , to masz wiecej muzy w tym samym czasie )  ;)

No OK ; czasem zwolnie : 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej im wiecej drinkow , tym szybciej . A jeszcze NIC nie pilem !!!!  :D  :D  :D

 

Mi szkoda zycia na wolne utwory. Juz niewiele zostalo , wiec wtlaczam w glowe jak najwiecej najszybszej  ( a jak graja szybciej , to masz wiecej muzy w tym samym czasie )  ;)

No OK ; czasem zwolnie

 

VH, nasz człowiek na basie - Michael Anthony Sobolewski :)

 

To już nie VH, ale Sammy Hagar ma świetny wokal. Bardzo imprezowy kawałek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem ( o Antosiu )  :) . Sammy to jest gosc ( choc DLRotha tez uwielbiam ) !

 

Nie wiem czy wiesz , ale Antos "produkuje" sosy (  http://madanthonycafe.com/burrnmag/product/mad-anthonys-hot-sauce/

, a Sammy ma swoje Tequile i bar w Mexico ! 

Edek za to mial raka jezyka ( palil kiedys jak lokomotywa ) i jest ponoc niezlym skurwielem  ;)

 

Tutaj polaczenie VH i lotnictwa :

 


Czasem w ramach "zwolnienia" tempa lubie posluchac geniuszy PROG ROCKA .  Tylko ich trzech  , a ile muzyki  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wydaniu albumu Painkiller już nic nie było takie samo w metalu.

 

Pamietam ten dzien jak dzisiaj ! Jechalem gdzies samochodem , bylo ciemno i raczej nie bylo ruchu i NAGLE  na jakiejs stacji ( chyba dunskiej ) puscili wlasnie PAINKILLERa  !!!! Musialem stanac na poboczu i dlugo pozniej nie moglem ruszyc . Do dzisiaj slucham tego BARDZO czesto ( mysle , ze kilka razy w tyg !!! ) , a solo z tego numero to dla mnie solo wszechczasow . Pozniej jest drugie solo ,  (zaczyna sie chyba gdzies tak 5:10 ) i zawsze z moimi kolegami ( a wychowalem sie wsrod gitarzystow ) probujemy je jakos "rozkminic"  i przeniesc na struny, ale sie nie da , takie jest polamane  :D  :D  :D   Szkoda ze dzisiejszy JP to tylko popluczyny ( bez ZADNEGO oryginalnego gitarzysty , to mniej wiecej jak bialy , dwumetrowy  z nadwaga  Michalel Jackson ) 

Geddy Lee - też nasz człowiek, Alex ma korzenie bałkańskie:)   To tez wiem  ;)  Moj kolega pasjonowal sie RUSHami od 30 lat . Ja kiedys nie rozumialem jego fascynacji , ale to tak jak z jedzeniem skory na golonce . Trzeba do tego DOJRZEC  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poniewaz zbliza sie koniec tygodnia , wiec posluchamy utworu ktory pozwoli , aby weekend zaczal sie pare chwil wczesniej ........

 

 

Pierwszy raz widzialem ich ( ze SLAYEREM ) w 1989 w Berlinie. Trzy lata temu bylem zobaczyc ich w Kopenhadze i musze powiedziec , ze po tylu latach "wycierania" sie po scenach swiata sa w BOMBOWEJ formie ! 


Lubię słuchać tych Panów. Nieźle sobie radzą.

W tym roku mają być w naszym kraju.

Ten kawałek też jest niezły.

Widze ze Portnoy sie udziela na bardzo wielu frontach ( gra przeciez tez w The Winery Dogs z Billym Sheehanem i Ryskiem Kotzenem ).  Ale tutaj tez fajnie sie odnajduje  : 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bębniarz tej klasy odnajdzie się w każdej muzyce.

Pewnie masz racje , ale czy CHCE sie odnalezc w kazdej ?  :D  Mysle , ze z country by  sie jednak  nie chcial "zaprzyjaznic" . To jest ROCKOWA dusza !!!

 On woli zdecydowanie TAKIE klimaty : 

 

 

Jestem wielkim fnem Van Halen , a co sie z tym wiaze rowniez DLR solo. Bylem kiedys na DLR w Kopenhadze i tam widzialem CO Sheehan wyprawia na basie !!!  Na gitarze gral (wtedy rezerwowo ) Joe Holms. Mial grac Jason Becker , ale zachorowal

( wtedy na cos zwyklego . Na stwardnienie zanikowe boczne zachorowal pozniej ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.