Skocz do zawartości

Zawody w Bełchatowie


dobiecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na zawody z cyklu Puchar Polski ESA WW I i WW II jakie mają się odbyć w dn 4.09.2011 (niedziela) w Bełchatowie.

ZAPROSZENIE

 

Link do naszej strony, ODLOT

 

W przypadku problemów ze zgłoszeniem proszę o kontakt 601 54 33 06

lub maila tomaszkrystek@gmail.com

Zgłoszenia proszę nadsyłać na priv( imie nazwisko, ew nick i eskadra modele na 1 i 2 wojnę oraz używany kanał)

sprawy regulaminowe -zgodnie z regulaminem obowiązkowe będą kaski, ponadto konieczność podpisania oświadczenia o ew szkodach wynikłych z udziału w zawodach

(formularz można zobaczyć na naszej stronie pod zaproszeniem, będą przygotowane formularze do podpisu na zawodach.

Zamieszczam mapkę z lokalizacją naszego pola

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7156

 

 

 

Kilka spraw organizacyjnych:

Będą zorganizowane kaski, przynajmniej tyle, aby cała jedna bitwa była obstawiona, ale jak ktoś ma swoje to proszę zabrać.

Będzie ciepły poczęstunek i upominki dla zwycięzców.

Prąd będzie

Bieżącej wody nie będzie.

Bardzo proszę nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę

Przewidujemy wpisowe 15 zł

 

Link do listy zapisanych pilotów lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem jak Wy - ale moi koledzy z Sieradza bardzo poważnie podeszli do mających

się odbyć zawodów . Urządziliśmy w moim ogrodzie mini modelarnię i do dzieła .... !!

 

Na tapetę poszły Mustang i Meserek :)

 

Dołączona grafika

 

Trzy piwa później...

 

Dołączona grafika

 

czternaście godzin później....brak jedynie popychaczy i malowania :)

 

 

Dołączona grafika

 

Najfajniejsze w tym jest to że żaden z nas nigdy nie startował w zawodach ESA , najśmieszniejsze że dwóch z nas nigdy nie pilotowało takiego modelu a najbardziej frapujące jest to że dla jednego z nas będzie to drugi model w życiu.... :)))

Ale nic to - nie pękamy ani trochę ;)) - co najwyżej będziemy uczyć się podpatrując kolegów .

Pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze w tym jest to że żaden z nas nigdy nie startował w zawodach ESA , najśmieszniejsze że dwóch z nas nigdy nie pilotowało takiego modelu a najbardziej frapujące jest to że dla jednego z nas będzie to drugi model w życiu.... ))

Ale nic to - nie pękamy ani trochę ) - co najwyżej będziemy uczyć się podpatrując kolegów .

Pozdrawiam

I to jest postawa godna naśladowania. Ja uczyłem się latać na modelu ESA, więc kończcie modele oblatajcie, spróbujcie coś powalczyć i na zawody :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dość dobra pogoda na cały tydzień i dzień zawodów:

http://freemeteo.com/default.asp?pid=22&la=20&gid=3103709&nDate=6

 

Macie jeszcze kilka dni na trening ..... choć w starciu z Eskadrą Kraków która głodna sukcesu dość licznie się do Was wybiera, żaden trening nie pomoże :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Litości już się trzęsiemy na samą myśl że przyjedzie was cała eskadra ,ale jak na każdej wojnie nieodzowne jest mięso armatnie ...

Z powodu zawodów F3F w Czechach oddelegujemy tylko jednego zawodnika Rafała , ale myślę że to nie problem bo liczy się jakość nie ilość . Powiem tylko tyle bedziemy trzymać kciuki za Rafiego i ekipę z Bolesławca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.