Skocz do zawartości

Zawody w Bełchatowie


dobiecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna impreza, pogoda dopisała mimo, że wiatr nas nie rozpieszczał przez co było strasznie dużo stref, a nawet dyskwalifikacji.

Z Bolesławca najlepiej wypadł najmłodszy zawodnik, dostał się do finału WW2 :jupi:

 

Kamyczek, zbieraj ekipę z Jeleniej Góry (pełnego busa) do Radomia i zmierzycie się z eskadrą Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na spotkanie z całą Eskadrą zapraszamy do Krakowa 1.10.2001r :-)

 

Słowa uznania dla wszystkich zawodników zmagajacych się z wiatrem w Bełchatowie - takiej ilości stref nie pamietam i sam się jednej nie ustrzegłem :lol2:

Podziekowania dla organizatorów a wnioski z problematycznego liczeniem wyników niech zaprocentują za rok na imprezie, która mam nadziję na stałe zagości w kalendarzu zawodów ESA.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

"super team" to nie tylko super wyniki na każdych zawodach. Zapraszamy na grilla i wspólne latanie w Krakowie :mrgreen:

Pytałem się kolegi o wyniki TEAMU bo tak się odgrażaliście że wszystkich pokonacie a pokonał was wiatr i ... Chciałbym przeczytać proste stwierdzenie ilu wystartowało z Krakowa ilu ukończyło zawody i na jakich miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miło było ponownie spotkać się z Wami tak na ziemi jak i w powietrzu.Atmosfera i pogoda na zawodach wspaniała,a silny wiatr na starcie prosto w twarz mam nadzieję zweryfikował poglądy co niektórych,że latanie ESA na zawodach "to takie łatwe i proste".

Priorytetem jest bezpieczeństwo zawodników,a dopiero potem ciecie tasiemek.Dlatego też stanowisko sędziego liniowego jest tak ważne i odpowiedzialne.Ma On być przede wszystkim

słyszany,zarówno na linii startu jak i na parkingu zawodników i widzów.Co do programu komputerowego,to myślę,że Przemek Japim wprowadzi niezbędne poprawki,abyśmy nie poznawali trzykrotnej listy finalistów II WŚ i to za każdym razem w innym składzie :jupi:

Wyniki pokazały,że "na wojnie "giną także największe ASY :devil: .Wielki szacun dla Aliny Miszczyk za zajęcie 9-tego m-ca,ja miałem 11.Od wczoraj mówię do Niej Pani Alino,że o mężu Marianie nie wspomnę :rotfl: Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie więcej niż w DOROSŁYM COMBACIE, jeśli mogę oczywiście porównać ESA do COMBATU

 

a złośliwy :ble: ,:mrgreen: ale tym razem chodziło mi o rekord ESOWY z 11.11.2010 z GK startujących 41 :ble: :mrgreen:

 

jak przestaniesz się pieścić i zasilisz szeregi DOROSŁEGO COMBATU to będzie nas więcej. :rotfl: tak jak w życiu kiedyś trzeba opuścić przedszkole i pójść do szkoły (zresztą od przyszłego roku już 6-cio latki idą do szkoły) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody można zaliczyć do udanych .Kaski się przydały,niestety niektóre osoby myślą że strefę to kara za coś,a jest to SPOSÓB na poprawę bezpieczeństwa.

W domu to mam przerąbane bo moja mistrzyni nie bierze pod uwagę że w WWI startowałem pożyczonym modelem SE-5A,na dokładkę na nie swoim mode.

 

Tu wielkie podziękowania dla Tomka(jako współorganizator nie poleciał w końcu w WWI) ,zachował się jak rasowy kombaciarz, pożyczył mi spontanicznie swój model + nadajnik. :D:D:D

W dorosłym kombacie jest to częste ale w ESA chyba pierwszy raz się zdarzyło, że ktoś oddał swój model koledze z nie swojej eskadry .

Atmosfera była wyśmienita ,poznaliśmy nowych ludzi(pozdrowienia dla Płocka),pojedliśmy grochówkę ,pokleiliśmy modele a niektórzy czapki.

 

P.S. Alina zamówiła dzisiaj następnego WWI.

Czas zarabiać pieniądze ,bo mi pozabiera moją spalinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem punkty " na piechotę" zgadza się wszystko, tylko na tabelce są zamienione rundy 2 z 3. Jutro sprawdzę I WW bo dzisiaj to już nie dam rady.

Wnioski na przyszłość:

- zapisywać na karcie startowej zdobyte punkty

- po każdej rundzie wydrukować wyniki

 

 

Karty startowe mam i mogę udostępnić.

 

I najważniejsze BARDZO DZIĘKUJEMY DANIELOWI I KAROLOWI oraz innym którzy nam pomogli ogarnąć ten chaos, a wszystkim zawodnikom za cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.