Skocz do zawartości

Zawody w Bełchatowie


dobiecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem !

Policzyłem I WW są rozbieżności w punktacji na szczęście nie zmieniają kolejności

1 Grzegorz Michalski 1509 pkt bez zmian

2 Wojciech Krajnik 1437 bez zmian

3 Patryk Zagrajek 1204

4 Sergiusz Pogwizd 1110

5 Alina Miszczyk 770 było 780 pomyłka w punktach za finał 107 a nie 117

6 Daniel Skiba 744 bez zmian

7 Karol Wdowikowski 663 było 695 pomyłka w 3 rundzie

8 Rafał Mijal 600 bez zmian

9 Piotr Kubissa 555

10 Marek Rokowski 519

11 Mirosław Skowroński 500

12 Krzysztof Kiermacki 342

13 Ryszard Krużyński 291

14 Marian Miszczyk 285

15 Marian Gąsiorowski -37

16 Marcin Olas -46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek,pobieżnie patrząc coś się chyba program sypnął bo jak 8 zawodnik po trzeciej rundzie ma 362 pkt a 9-ty ma punktów 460.

Mam jednak nadzieję że punktacja końcowa jest prawidłowa bo to ona wchodzi do Pucharu Polski.

Również rozstrzygnięcie remisu jest niezgodne z pkt 4.14 regulaminu ACES WWII , który rozstrzyga nie ujęte sprawy z regulaminu ESA.

Mówi on że w przypadku remisu wygrywa ten kto miał więcej punktów w finale.

Zawodnik na 7 -mym miejscu w finale miał - 70 a na 8-mym miał 0 bo nie brał udziału. :)

Powinni się więc pozamieniać miejscami ale czy im na tym zależy to inna sprawa .Może skończy się na małym conieco po następnych zawodach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Panowie poniżej przesyłam link do nowej kary dla zawodnika na nasze zawody.

 

http://www.odlot.com.pl/AircombatBTow2/AIRCOMBAT%20%20ESA%20%20Karta%20zawodnika%20%20TEST.doc

 

Oczywiście jest to nasza propozycja po naszych zawodach. Na jednej karcie mamy wszystkie rundy WWI, WWII,. Sędzia po przekroczeniu linii bezpieczeństwa nanosi 1 w odpowiednim polu i zrywa kawałek kuponu w zaznaczonym miejscu.

Następny sędzia który będzie sędziował tego zawodnika widzi od razu że gościu ma już jedno przekroczenie linii i zwraca na niego większą uwagę. Jeżeli karta zawodnika ma wydarte dwa kupony to znaczy zawodnik nie bierze już udziału w zawodach.

Ciekaw jestem waszych opinii jako doświadczonych zawodników.

Format dokumentu to A4

Wydrukujcie sobie i przyjrzyjcie się dokładnie może coś trzeba dołożyć lub usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako organizatorowi tego zamieszania jest również bardzo przykro, co tu ukrywać nie zadziałały dwie najważniejsze sprawy czyli bezpieczeństwo i zliczanie punktów.

Przepraszam wszystkich zawiedzionych a szczególnie Rafała, który został odwołany z linii startu do finału WW1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jednak nie powinienem zabierac swojej maszyny z linii startu... trudno ...

Nic sie nie stalo. Pamiec po dobre zabawie i opalenizna pozostaja :)

 

Do zobaczenia juz jutro!!!! Bedzie startowala nowa maszyna WW1 - albo bedzie dobrze, albo bedzie zle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukujcie sobie i przyjrzyjcie się dokładnie może coś trzeba dołożyć lub usunąć.

Dobrze by było te kupony na strefy pozostawiać nie przycięte po bokach, bo zawodnik może sobie taki kupon przypadkowo urwać i co wtedy??? po prostu w momencie strefy zamazać jedno pole czerwonym piaskiem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie KARTY ZAWODNIKA

 

fajne - tylko:

-wywalił bym j.angielski (albo zrobił dwa warianty kart) bo niepotrzebnie zaciemnia przejrzystość

 

-zwiększyć pole czasu kosztem pola OCHRONA

 

-start z ziemi i ladowanie w strefie - tutaj też trzeba dodać TAK/NIE

no i może przy wszystkich polach wyboru dać duże TAK/NIE i gwiazdke (neppotrzebne skreslic -chyba najpowszechniejszy opis wyboru. Jesli zostanei "TAK/NIE" 0 i 1 to już bedą wpisywac różne kombinacje

 

w WWII usunac "start z ziemi" i "ladowanie w strefie"

 

-oznaczenie strefy - do zakreslenia a nie oderwania

z nacietymi kartkami różnie bywa...

 

 

 

to takie moje skromne uwagi grafika, poligrafa i zaowdnika;) - mam nadzieje ze będą pomocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Wszystko wskazuje na to, że uda mi się dotrzeć do Radomia, więc jutro będziemy mogli porozmawiać na w.w. tematy. Mam już trochę zawodów za sobą zarówno jako organizator jak i jako zawodnik więc chętnie się podzielę tym co wiem a jakoś łatwiej jest rozmawiać niż toczyć boje pisemne :)

 

Jak juz wcześniej wspomniałem, jednolita karta zawodnika się w praktyce nie sprawdza i powoduje zwiększenie zamieszania ale o tym jutro.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ostateczna lista. Do tej pory byłem 42 na 40 zawodników, a to raczej nie zachęca :lol: Na osłodę przesyłam link do naszej galerii z zawodów. Płock dziękuje za wpsólne latanie i do zobaczenia u nas!

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/stawoj/Belchatow%202011/?albumview=slideshow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.