Skocz do zawartości

II Bitwa o Wawel


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podziękowania dla Mirolka i całej EKIPY i wszystkich pilotów!

super zawody!

 

a finał "B" który miał byc bitwą Spitfire-ów chyba przejdzie do historii: 22 modele w powietrzu!

to było PIĘKNE zakończenie dnia i taka wsienka na torcie który samokowal wyśmienicie(zawody)

 

zatem do następnego skrzyżowania tasiemek! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final 'B' robil naprawde spore wrazenie. Nastepny raz wezme bardziej zdezelowany model ;)

 

Co do oceny organizacji zawodow nie jestem bezstronny, ale musze przynac, ze wszystko bylo zapiete na ostatni guzik. Nie bylo zamieszania. Szybko reagujacy sedziowie (liniowy i prowadzacy) pozwolili na gladkie przejscie przez wszystkie rundy. Dopracowane w szczegolach (flaga na maszcie, naglosnienie,...)... Pieknie!!!

 

Dzieki za wspolna zabawe i do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką imprezę i dla takiego towarzystwa warto wstać o 4 rano i przejechać 400km . Wzorowo przeprowadzona impreza pod wzgledem organizacyjnym na piątkę z plusem , do tego super obiadek , który miał tylko jedną wadę z głodnego wilka zrobił leniwego misia i co gorsze przed trzecią rundą :D Efekt zupełnie nie udana 3 runda w moim wykonaniu . Za to wisienką na torcie był finał B w 22 zwodników ,który udowodnił nie tylko możliwość latania taką liczbą modeli jednocześnie ale i ogromną frajdę bycia tym jednym z 22. Pada więc pytanie czy nie warto dać większej swobody w ilości zawodników startujących w jednej walce i finale co dało by szansę na rozegranie większej ilości walk z większą ilością zawodników jednocześnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ledwo wróciłem po drugiej w nocy we mgle gęstej jak mleko, ALE WARTO BYŁO! Organizacja perfekcyjna. Miejsce do latania świetne. Dziękuję Eskadrze Kraków za świetną imprezę i wszystkim zawodnikom za wyborne towarzystwo! Bitwę o Wawel wpisuję na stałe do kalendarza.

Specjalne podziękowania dla: Aliny za tchnięcie we mnie ducha walki w pierwszej rundzie WWI co pozwoliło ostatecznie zająć bardzo przyzwoite miejsce, dla Meteora za dostarczenie mnie na miejsce i pomoc w doregulowaniu modelu w ostatniej chwili i dla Huberta za znalezienie mojej lotki, bez której Mig już nigdy nie byłby taki sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zawodnikom za tak liczne przybycie do Krakowa oraz zgodną i emocjonującą rywalizację.

 

Ciesze się, że dopisała pogoda choć popołudniowe słońce rozleniwiało i faktycznie po obiedzie duch walki nieco przygasł :lol: Skutkowało to małym opóźnieniem na zakończenie zawodów. Walki finałowe zapewniły jednak spora dawkę emocji a finał 'B" mam nadzieję oglądnąć na zdjęciach, gdyż sprawy organizacyjne pozbawiły mnie przyjemności uczestnictwa w tej "totalnej wojnie".

 

Za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów szczególnie dziękuję Markowi Rokowskiemu, Marcinowi oraz całej Eskadrze Kraków a za nagrody rzeczowe i pozytywne nastawienie dziękuję sklepom modelarskim RC Matsu i Agtom oraz prywatnym ofiarodawcom.

 

Oficjalne wyniki - jutro wieczorem.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.