Skocz do zawartości

II Bitwa o Wawel


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyłączam się do opinii szanownej małżonki

Równocześnie proszę Mirka o przekazanie szczególnego uznania sędziemu liniowemu.

Gdyby tak wszyscy liniowi pilnowali strefy (nie tylko w aircombacie) to zawody byłyby bezpieczniejsze .

Sprawdziło się też odbieranie kart przez sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka i wielka przyjemność z udziału w takiej imprezie że już nie wspomnę o satysfakcji bycia jednym z 22 ! Jescze raz wielkie dzieki za świetną zabawę . Fim wyszedł rewelacyjnie i nie damsię z niego wyciąć :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się jeszcze wyniki cząstkowe po kolejnych rundach . Jeśli możemy poprosić organizatora o takie wyniki było by miło ...

Dołączam się do powyższej prośby

 

Marku, film pięknie zmontowany :(

 

Ja natomiast pochwalę się filmem z finału WW1:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PD2J1VHSCd0&feature=player_embedded

 

Mam nagrany również film z finału WW II, ale tamten potnę, aby był trochę krótszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody stały na bardzo dobrym poziomie co potwierdzają wysokie wyniki punktowe oraz stosunkowo niewiele kraks.

W finale ww2 już po półtorej minuty nie było w powietrzu tasiemek a w finale ww1 co widać na powyższym filmie pod koniec latała tylko jedna "przejęta" tasiemka i wielkim zainteresowaniem cieszyły się słupki.

 

Mnie mimo 5-ciu cięć i ochrony też zabrakło punktów aby załapać się do finału ww2 ..... mam cały rok żeby ćwiczyć :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jeżeli wszyscy stracą taśmy sędzia zarządza lądowanie i wszyscy podczepiają nowe tasiemki i w z góry ustalonym czasie muszą wystartować, wtedy można nawet przedłużyć czas walki o ustalony czas na podczepienie...

Dobre tylko jest jeden problem. Zabierało by to tyle czasu, że rozegranie zawodów w ciągu 1 krótkiego dnia było by niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.