Skocz do zawartości

Wybory NC1 i NC2 ESA na rok 2012


skidan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Daniel mam propozycję żeby ci co nie głosowali w nowym sezonie będą dopuszczeni do startów wyłącznie z pakietem 800 mAh i śmigłem 7x3. :mrgreen:

Może być równie coś idiotycznego .Zobaczysz ilu będzie miało czas na pisanie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Tak czy inaczej wyniki są ważne każdy miał szanse zagłosować . Z mojej strony i od naszej eskadry składam podziękowania dla kolegów zajmujących się całym tym bałaganem w roku 2011 . Mam nadzieję ze wybranym wystarczy chęci i czasu na księgowość związana z naszą zabawą . Kamil & Naspidowane Jelonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł Marian :( Chyba zastosuję to przy głosowaniu zmian do regulaminu bo to będą ważniejsze głosy. :wink:

 

Ogłaszam wyniki wyborów:

NC1 Daniel Skiba - 19 głosów

NC2 Mirosław Skowroński - 6 głosów

Marek Rokowski - 1 głos

 

Kamikadze -2 głosy

Naspidowane Jelonki - 4 głosy

Black Eagles - 3 głosy

Młode Wilki - 5 głosów

Kraków - 8 głosów

ESA Płock - 1 głos

wolni strzelcy - 3 głosy

 

Dziękuję za oddane głosy. Gratulacje dla Mirolka.

 

P.S. Wyniki podliczyła moja Kochana Żonka, której ślicznie dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oddane na mnie głosy, postaram się nie zawieść zaufania tych którzy na mnie głosowali (czyli całe 6 osób :D ) i wesprzeć Daniela w jego pracy na rzecz popularyzacji ESA.

 

Nie podzielam opinii, że w 2011r panował bałagan - względem poprzednich sezonów mam wrażenie, że podniósł się poziom organizacji zawodów, poprawił się przepływ informacji a nacisk na regulamin i bezpieczeństwo powoli systematyzuje tą kategorię modelarstwa.

 

Co nas czeka w przyszłym roku zapewne omówimy na "mikołajkowym" zakończeniu sezonu 2011r

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.