Skocz do zawartości

Konin - odkrywka kopalni w Kleczewie


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
DSCN2191.jpg

 

DSCN2192.jpg   ZBOCZENIOWY ZAWRÓT GŁOWY..Czynne  2 kopalnie -okolice Kleczewa pozostalo jeszcze kilka.. :lol:  3 fotka..Wola Splawiecka..loty na wiatr południowu byłem widziałem warunki ..   Krawędz ściana ..BAJKA..jaki wydmuch..

 

DSCN2193.jpg

 

DSCN2194.jpg

 

DSCN2195.jpg

 

DSCN2196.jpg

 

DSCN2202.jpg   Wczoraj szukalem miejscowki na wiatr polnocny..SĄ  :lol:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to czytać . zapraszam wszystkich kolegów a szczególnie kozaka- Jurka...na wizje lub latanie. Jurek cichaczem był w mojej parafii tu i tam czasami sie przyznaje . Koniecznie zawitaj- zawody z całego serca pomogę zorganizowac  mam wiele znajomości ale one sa zupełnie nie potrzebne dziś tylko kasa i chęci do przybycia uczestników...wszyscy beda mieli blisko ...nawet ci grzesznicy / do modlitwy  w  licheniu  i  pokuty  razem ze mną  / -  załatwię    pokutę-pokuta  dubeltowo latać :D    Lubstów zagina wszystkie  tutejsze  miejscówki  mimo że znacznie oddalony   ciszą ,przyrodą ..a i  są zbocza własnoręcznie wyczyszczone.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sie zjawie na oficjalne oględziny. Zawody w nowych miejscach są dla mnie zawsze fascynujące ;) Latanie wciąż na tych samych górkach bywa nudne.

A miejsce nas interesuje właśnie ze względu na w miarę centralna lokalizacje w PL. Może w końcu więcej kolegów by sie ruszyło na zawody i z północy i z południa i z centrum kraju. Ja robię, Jano pomaga i spija śmietankę organizacyjną.

A kozak nie jestem i nie bylem :P - tak asekuracyjnie latającego latacza jak ja nie ma w Polsce B)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w Koninskim jest miejscowk ale  Płoszewo - Lubstów / zachód/   i Police -dolna polka biją wszystkie  ...dojazd..lądowisko..położenie ...PROFIL zbocza i jego długość,,  bliskie sasiedztwo noclegu...a najwazniejsze bezludzie żadnych ochron  "robta co chceta"..musisz ocenić zobaczyć, polatać...nawet Kierownik jak gadałem by przyjechał nic nie ryczał tzn...OK.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś do końca nie jestem pewien Kierownika - ale warto spróbować :lol: :lol: :lol:  Niektórzy inni znów np. nie lubią dziur w ziemi. Ciężko wszystkim dogodzić, Takie to rozbestwione towarzystwo się zrobiło :D

Latać samemu to trochę inaczej niż zawody - bo na nich głupio będzie jak ktoś przepędzi zawodników ;) Dlatego najważniejsze po miejscówce, jest sprawdzenie czy nikt nie ma nic na przeciwko ;) Teoretycznie zawody przewidziane na koniec maja mógłbym tam zrobić ;) Wcześniej na pewno się spotkamy i ocenimy co i jak :) A Jan niech działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.