Skocz do zawartości

Mikołajkowe zawody ESA o puchar Wójta gminy Zawonia


Olorin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kamyczek_RC

Impreza była super , moje podziękowania za świetną zabawę kieruję do:

Wszystkich zawodników ,którzy nie przestraszyli się wiatru i pogody .

Organizatorów i sponsora za super nagrody i sprawne przeprowadzenie imprezy.

Koła gospodyń wiejskich za bigos i słodki poczęstunek :)

Gorące podziękowania kieruję do naszych sponsorów: Gminiy Jeżów Sudecki i firmiy

Modele Max za wspieranie naszej eskadry Naspidowanych Jelonków .

 

Na koniec podziękowania dla Marka za SPITFIRE ,który rewelacyjnie lata i szybuje jak prawdziwy szybowiec oraz "dawcę organów" w postaci wysłużonego Spada XIII.

Muszę też podziękować Meteorowi za przyklejenie podwozia WW1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po raz pierwszy na zawodach ,jako obserwator ,wiem że przyszłym roku jak nic niestanie ..... ,to wezmę udział w pucharze .Miałem doskonałą okazję zobaczyć od ''kuchni'' jak to wygląda ,a nie tylko przeczytany regulamin.Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i organizatorów za wspaniały spędzony czas . A zwłaszcza za przygarnięcie mnie przez eskadrę Kraków. :)

 

DLA TYCH CO NIE BYLI ,tak to wyglądało'' moimi oczyma'' :D:):)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LZn65LA2w90&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom i wszystkim zawodnikom za kolejne bardzo udane i sprawnie rozegrane zawody :-)

Świetna atmosfera zawodów oraz bardzo sympatyczne i uroczyste podsumowanie całego roku.

 

Cieszy popularyzacja ESA i fakt klasyfikacji aż 109 zawodników w Pucharze Polski.

Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie równie emocjonujący a czekając na jego rozpoczęcie do pierwszego dnia wiosny, Eskadra Kraków świętować będzie sukces w obu kategoriach.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja raczej fotek nie robiłem ale zmontowałem film z zawodów + całe podsumowanie z rozdaniem nagród :)

 

Dawid - wyznaczasz nowy standard w relacji z zawodów 8) dzięki Twojej relacji chociaż mnie nie było mogłem poczuć ich atmosferę :P Liczymy na tak dobre relacje w przyszłym sezonie.

 

Jarek, zdjęcia jak zwykle wspaniałe. Również duże dzięki :mrgreen:

 

Kamil - duże gratulacje za zdobycie I miejsca w tych zawodach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Dziękuję i cieszę się z tego zwycięztwa tym bardziej ,że na zawodach stawiła się tak duża liczba zawodników i praktycznie cała czołówka tej dyscypliny modelarstwa .

W tym roku debiutowałem w ESA i zawodach pucharowych . Pierwsze moje zawody to Bitwa o Kraków a Mikołajkowe zawody ESA o puchar Wójta gminy Zawonia ,to mój 2 występ. Na moją wygraną pracowała cała eskadra i to zwycięztwo jest po części każdego z nas ,szczególnie dziękuję Rafiemu za zarazę o nazwie ESA którą mi zaszczepił :D, oraz całej eskadrze "Naspidowanych Jelonków" dziękuję koledzy za wspólne treningi i walkę do ostatniego akumulatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za udane zawody, przede wszystkim za sprawną organizację która pozwoliła skończyć loty przez zmierzchem :D Gratuluję Kamyczku, mam nadzieję że na kolejnych zawodach odetnę Ci ogonek :mrgreen:

Mam nadzieję że spotkamy się znów na wiosnę na kolejnych zawodach i że liczba zawodników będzie wzrastała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.