Skocz do zawartości

Zdjęcie

gód morning

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur z kołobrzegu

Artur z kołobrzegu
  • Modelarz
  • 23 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 15:20

Skrzydełka są do bani niema to jak klasyczne szybowce to wg mnie choć nietwierdze że niepowymiata się takim skrzydełkiem , Wpadaj do kg to powymiatamy razem . Co do bazy noclegowej to na dworcu są takie babcie które oferóją pokoje z po około 30 zł to w sezonie teraz nie wiem jak jest ale handel pokojami podobno trwa cały rok :?:

#2 ertman_176

ertman_176
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 14:55

JA sie pisze na full contact combat :P modelikami skrzydełek ale co bedzie jak wiatr bedzie za duży albo nie ten ...

Troche daleko - 200km ...

Jakaś tania baza noclegowa ??

#3 malinn

malinn
  • Modelarz
  • 12 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 14:11

Witam. To ja Maciej M. latam z Arturem gównie i wydmy w Kołolbrzegu to nasza specjalność (podobnie jak szukanie i ściąganie naszych modeli z drzew za wydmami :lol: ).

U nas jak dobrze wieje z pólnocy czy pn-zach można nielądowac wcale. Latanie na żaglu to co lubimy chyba najbardziej. Można sie totalnie wyżyć i zabawa przednia. Raz z Arturem lataliśmy sobie na zmiane moim modelikiem - każy po 10min tak że model nielądował 50min. To jest dopiero latanie ;-)
Modele jakimi latamy na wydemkach to od 1m do 1,5m i teraz będzie test 1,85m Artura ale jestem przekonany że da spokojnie rade. Wydmy takie koło 3-4m mamy wysokie i oststnio morze troche ich zabrało :) . W rezultacie krawedź wydmy jest bardziej stroma - będzie lepiej nosić :wink:
Chętnie byśmy polatali w większej grupie na wydmach. Do tego celu najlepiej nadają się modele 1m - 2m max i dosyć lekkie bo zbocze niskie dosyć. Dawajcie kiedyś na wydemki jak będzie wiało to se pośmigamy jak należy. Pozdrówki
malinn

#4 Artur z kołobrzegu

Artur z kołobrzegu
  • Modelarz
  • 23 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 14:06

Jestem za :lol:

#5 ertman_176

ertman_176
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 13:49

Czesc - robimy meeting na wydmach w środku zimy :P ??

JA mógłbym wpaść :P

Zastanawia mnie zorganizowanie zawodów modeli Styro HLG, F3-K,shock, street combat w moim miescie tylko pytanie czy ktoś by przyjechał ...

HLG można na stadionie latac a shocki i combatami w hali

#6 Artur z kołobrzegu

Artur z kołobrzegu
  • Modelarz
  • 23 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 13:38

:lol: no ba pewnie że kojarze znam go bo z nim właśnie latam na tych wydmach . Co dwa modele w powietrzu to nie jeden :wink: Marex do kg przyjeżdżasz na urlop ? Może zabierasz jakieś modeliki ? Fajnie byłoby razem polatać . Wydmy na których trenujemy i jedyne na których można złapać żagiel znajdują się na zachód od kg tzn w okolicach grzybowa to jest jakieś 8 km od centrum .

#7 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1270 postów

Napisano 21 listopad 2006 - 09:22

Witam Kolegę z "mojego" ulubionego miasta, do którego znowu, jak corocznie w lutym się wybieram. A skoro będę tam po raz już któryś z rzędu , proszę oświeć mnie, gdzie te wydmy w Kołobrzegu, bo do tej pory ich nie dostrzegłem :D , co nie znaczy, że ich nie ma, tylko to może moja ślepota...

#8 alchemique

alchemique
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 20 listopad 2006 - 22:12

Moze to wlasnie on :)

#9 Diakon

Diakon
  • Modelarz
  • 32 postów

Napisano 20 listopad 2006 - 20:27

Witam(y) serdecznie :) .
Z Kołobrzegu, tak? A to ja (ale tylko "netowo" znam kolegę-modelarza również z Kołobrzegu o pseudonimie Malinn... Też lata na wydmach... Może kojarzysz? :wink:

#10 Artur z kołobrzegu

Artur z kołobrzegu
  • Modelarz
  • 23 postów

Napisano 20 listopad 2006 - 20:19

Witam jestem Artur mam 15 lat zamieszkuje w Kołobrzegu jestem uczniem jednego z tutejszych gimnazjów .Na obecnym etapie modelarskiego rozwoju zajmuje się głównie szybowcami . Z racji tego że mieszkam nad morzem ( do plaży mam 600m ) latam również na zboczu-wydmach . I jest fajnie :D