Skocz do zawartości

gód morning


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Artur mam 15 lat zamieszkuje w Kołobrzegu jestem uczniem jednego z tutejszych gimnazjów .Na obecnym etapie modelarskiego rozwoju zajmuje się głównie szybowcami . Z racji tego że mieszkam nad morzem ( do plaży mam 600m ) latam również na zboczu-wydmach . I jest fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam Kolegę z "mojego" ulubionego miasta, do którego znowu, jak corocznie w lutym się wybieram. A skoro będę tam po raz już któryś z rzędu , proszę oświeć mnie, gdzie te wydmy w Kołobrzegu, bo do tej pory ich nie dostrzegłem :D , co nie znaczy, że ich nie ma, tylko to może moja ślepota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: no ba pewnie że kojarze znam go bo z nim właśnie latam na tych wydmach . Co dwa modele w powietrzu to nie jeden :wink: Marex do kg przyjeżdżasz na urlop ? Może zabierasz jakieś modeliki ? Fajnie byłoby razem polatać . Wydmy na których trenujemy i jedyne na których można złapać żagiel znajdują się na zachód od kg tzn w okolicach grzybowa to jest jakieś 8 km od centrum .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To ja Maciej M. latam z Arturem gównie i wydmy w Kołolbrzegu to nasza specjalność (podobnie jak szukanie i ściąganie naszych modeli z drzew za wydmami :lol: ).

 

U nas jak dobrze wieje z pólnocy czy pn-zach można nielądowac wcale. Latanie na żaglu to co lubimy chyba najbardziej. Można sie totalnie wyżyć i zabawa przednia. Raz z Arturem lataliśmy sobie na zmiane moim modelikiem - każy po 10min tak że model nielądował 50min. To jest dopiero latanie ;-)

Modele jakimi latamy na wydemkach to od 1m do 1,5m i teraz będzie test 1,85m Artura ale jestem przekonany że da spokojnie rade. Wydmy takie koło 3-4m mamy wysokie i oststnio morze troche ich zabrało :) . W rezultacie krawedź wydmy jest bardziej stroma - będzie lepiej nosić :wink:

Chętnie byśmy polatali w większej grupie na wydmach. Do tego celu najlepiej nadają się modele 1m - 2m max i dosyć lekkie bo zbocze niskie dosyć. Dawajcie kiedyś na wydemki jak będzie wiało to se pośmigamy jak należy. Pozdrówki

malinn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełka są do bani niema to jak klasyczne szybowce to wg mnie choć nietwierdze że niepowymiata się takim skrzydełkiem , Wpadaj do kg to powymiatamy razem . Co do bazy noclegowej to na dworcu są takie babcie które oferóją pokoje z po około 30 zł to w sezonie teraz nie wiem jak jest ale handel pokojami podobno trwa cały rok :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.