Skocz do zawartości

F9F Panther


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy,

 

Po długich miesiącach pracy nastąpiła najprzyjemniejsza chwila - oblot modelu.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z przygotowań i pierwszych lotów modelu. Wkrótce będzie filmik.

 

Pozdrawiam wszystkich entuzjastów jetów!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratulacje, oblot zakończony pomyślnie zawsze cieszy. Czemu ta lewa klapa taka opadnięta? Serwo strzeliło czy coś się wypięło? Pylony podskrzydłowe masz przygotowane do odrzucania uzbrojenia (zbiorników)? Mógłbyś to dokładniej sfotografować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ,milo mi.Serwa klap i cała reszta w najlepszym porządku , ktoś z kolegów poruszył klapę ,gdy model byl w spoczynku. Jak dorobię bomby to pokażę na zdjęciach i filmie jak to działa.

Pozdrawiam

Gratulacje, oblot zakończony pomyślnie zawsze cieszy. Czemu ta lewa klapa taka opadnięta? Serwo strzeliło czy coś się wypięło? Pylony podskrzydłowe masz przygotowane do odrzucania uzbrojenia (zbiorników)? Mógłbyś to dokładniej sfotografować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluje udanego oblotu. Model jest absolutnie zachwycający. Czekam na film.

 

Jak oceniasz mozliwość zastosowania EDF 120. Masz w tym pewne doswiadczenie. Czy mógłbyś podać mi wymiary wlotu powietrza? Zirolli przewidywał tam DF 5 cali.

 

Jak dorobię bomby to pokażę na zdjęciach i filmie jak to działa.

 

No tak. Obrałeś już jakiś cel? :)

W każdym razie kibicuję. Uprasza się też Pana Lucjana o prezentacje postepów przy pracach na pozostałymi modelami (Iskra, Iryda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.