Skocz do zawartości

Puchar Polski makiet w Dęblinie 2012


woj-tech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śniadania nie zjadłem, bo sie wziąłem za malowanie mieszkania, ale wicie, rozumicie, telefon mi sie grzeje, nie bede pokazywał palcem kto mię neka bezprzerwy.

 

http://vimeo.com/45294869

 

Vimeo pokiełbasiło coś formaty, film jest w 16:9 a jak widzicie przekonwertowało na 4:3

 

Póki co - kto ma ciśnięcie na ten materiał niech obejrzy jaki jest, potem podmienię na lepszy format

 

Pozdrowienia dla pułkownika ;)

 

PS. tu macie lepszą wersję (16:9) na YouTube

 

http://www.youtube.com/watch?v=6IiTLG8VUwM

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Odwaliłeś Rafał kawał roboty a tu nic. Tak wyczekiwany film i nikt cię nie chwali. Więc ja będę pierwszy. Bardzo fajna muzyczka pasująca do klimatu filmu, montaż, napisy - fajnie się ogląda. Jedna moja uwaga jakby wspomóc się statywem to obraz mniej by się trząsł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowo, Wojtek1 statyw nic tu nie pomoże, moja kamera ma już 10 lat, nagrywam starusieńką Sony DCR-TRV140E i ma mizerną (jak na obecne czasy) stabilizację, robiłem kiedyś testy ze statywem, ciężko operować szybkie ujęcia, i dodatkowo obsłużyć z00m'a

 

Wojtek2 - przepraszam, ale nie miałem szansy obejrzeć i sfilmować w locie twojego limka, no może jakby kolejka lotów zaczęła się punktualnie, mogłem być na zawodach tylko w Sobotę i tylko do 18:00; dlatego też nie wszystkich nagrałem, Jabiru, Bartela, Spacewalkera, Fourniera, Tighera i CAPa brakuje, jak pewnie zauważyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.