Skocz do zawartości

Futaba FC 28


mmodel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z zaprogramowaniem w tym nadajniku drugiej lotki. Nie wiem jaka to opcja. 1 lotke mam na 1 kanale a 2 na 5 lub 6 na suwakach. Jak zmiksować te 2 kanały ze sobą żeby współgrały razem? Pozdrawiam kolegów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

mam problem z zaprogramowaniem w tym nadajniku drugiej lotki. Nie wiem jaka to opcja. 1 lotke mam na 1 kanale a 2 na 5 lub 6 na suwakach. Jak zmiksować te 2 kanały ze sobą żeby współgrały razem? Pozdrawiam kolegów:)

 

Witam, prawdopodobnie musisz uaktywnić funkcję różnicowosci lotek, też miałem z tym problem. Jak się nie uda to jeszcze zerkne na swoje ustawienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witam MM

Mam ta aparature ,stara ale bardzo dobra.

pytanko czy masz instrukcje do tej Futaby? Jak nie to ja znajdziesz tutaj. serch.portal4879/fc28-futaba.html

z tego co pamietam jest to opragmowanie bardzo podobne do Futaby T9 CAP.

O ile masz problem z angielskim czy niemieckim na czeskich stronach modelarskich jest tlumaczenie tej instrukcji na czeski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.