Skocz do zawartości

Witam


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powracam.

Po przeglądnięciu kilku for internetowych dotyczących modelarstwa wybór padł na pfmrc.pl i to od kilkunastu dni skutecznie je przeglądam.

Mam na imię Michał mieszkam w Zawierciu i swoja kilkuletnią przygodę z modelarstwem zakończyłem ok 15 lat temu (w miejscowej, pewnie niektórym znanej modelarni), kiedy to przesiadłem sie na nieco poważniejsze zabawki :lol: Zabawa ta zakończyła sie tym, że po ponad 15 latach takiej zabawy ustatkowałem sie a po następnych dwóch miałem do wyboru: wędkarstwo, stawianie pasjansa, fotografie i modelarstwo :wink: Postawiłem na dwie ostanie.

Tak całkiem poważnie to po przeprowadzce do własnego domu wyrwałem z gardła mojej kochanej żonie 12 m2 piwnicy (miala byc pralnia i suszarnia) i tam mam zamiar oddawać sie super żmudnej, monotonnej, wyczerpującej pracy. Na razie mam zamiar wysysać wiedzę z Waszych postów , a i może czasami jakąś kąśliwą uwagę wtrącę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Michal -musisz koniecznie opisac jak "wyrywales z gardla" Zonie to pomieszczenie ....mysle ze nam wszystkim sie to przyda np. w podobnych wypadkach ...no wiesz ,forsa,wyjazdy na zawody,Gieldy itp. nie mowiac juz o pomieszczeniach.... :wink:

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.