Skocz do zawartości

Klapy w sundowner 50


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Do tej pory lądowałem bez klap ale ze model jest bardzo szybki bede zmuszony je zastosować,a moje pytanie brzmi czy klapy sprzęzyc z elewatorem czy poprostu uzywac samych lotek jako klap,Drugie pytanie to na ile procent ustawić klapy tak zebym mógł swobodnie sterowac. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Klapolotki. Ustaw tak, abyś po wychyleniu ich do dołu nie było oporów mechanicznych i obie miały możliwość poruszania się góra/dół przy poruszaniu drążkiem lotek w pozycji wychylonej w dół jako klapy. Polecam też lekkie domiksowanie SW w dół, gdyż klapy powodują, że dziób unosi się do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też lekkie domiksowanie SW w dół, gdyż klapy powodują, że dziób unosi się do góry

 

100 % kret

Nie radzę robienia klapolotek.Zerwiesz strugi i zwalisz się szybciej niż pomyślisz.To jest Racer i taka jest jego charakterystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi napewno kazdą przeanalizuje chodz patrząc na filmiki na tube widze ze stosują klapolotki z powodzeniem bo podchodzą praktycznie z pionu i lądują na 30 metrach gdy ja podchodze kolo 130metrów od lotniska i konca lądowania nie widac;) Powiedzcie mi tylko ile procent je dac z 50%? czy więcej.. bo jeszcze nigdy na klapach nie lądowałem więc nie mam doświadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.