Skocz do zawartości

Witajcie


Heyoan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich starych znajomych :)

Pomyślałem sobie, że rozejrzę się tu u Was troszeczkę, bo odkąd Marcin P. pokazał mi ten adres, dwa dni temu, znalazłem tu kilka bardzo ciekawych wątków. Na PWM już takie jak "Łosiowy" praktycznie wymarły. Przy okazji: gratuluję Tomek i będę pilnie śledził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Robercie!

Ciesze sie ze moj Los sie ta podoba.

Niestety w porownaniu do Twoich mdeli to tylko namiastka samolotu.

Ale sie caly czas ucze i licze ze kiedys bede mogl sie pochalic modelemi takimi jak twoje.

 

Tak naprawde Los jest dlamnie cntrum dswiadczalnym i wiele rzeczy robie w nim1 raz.

 

Dolacze sie do pyatania Domiana - co z b-25 . To to byl/jest majsztersztyk modelarskiej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, ale od razu uprzedzam, że nie będę w najmniejszym stopniu konkurował w Łosiem. Mam dość po Camelu :D Poza tym B-25 jest z zestawu i przez to już z założenia swoje waży. Na razie zresztą, przez jakieś 2 m-ce będe przymusowo odpoczywał od budowania modeli z powodu kompletnego braku czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Camela, to on wygląda rzeczywiście super, ale pozostaje pytanie czy jeszcze potrafi do tego latać :D Na razie nie będę tego sprawdzał. Poczekam aż mi się znudzi patrzenie :P Dotąd nie zawiodłem się na swoich modelach w tym względzie, ale dotąd czegoś takiego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.