Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bogdan poproszę sztukę oczywiście :)

Myślę że utworzę osobny wątek dotyczący kalendarza 2018

i poproszę o przeniesienie wpisów aby nie robić tu tłoku.

 

Ja ,,sbogdan1,,           1szt

Andrzej ,,endriuRC,,   1 szt

Łukasz ,,Łukasz.S,,     1 szt

Adam                           4 szt

Kacper ,,kapol,,           1 szt

Wojtek ,,wojcio69,,      1 szt

Michał ,,MironRC,,       1 szt

Grzegorz  ,,Czajan,,    1 szt

Antoś                           1 szt

Krzysztof  ,,Viper,,       1 szt

Lesław ,,Leszekm35,,  1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Koniec sezonu 2017 w Kętach już prawie za nami, ale plany na 2018 już są , będziemy upalać na naszym lotnisku znowu Reactora z GP ,(to już chyba trzecia sztuka w ciągu 8lat),

hehe pewnie będą żarty pod moim adresem że powrócił syn marnotrawny do spalin :) , no nigdy się nie za zarzekałem że tak się nie stanie ;) ,czas znów zawitać na nasze lotnisko z benzyną :D .Powoli ogarniam temat i wstępne przymiarki już są 

post-8950-0-01390700-1513893218_thumb.jpg

Wyposażenie zastosuję zgodnie z wskazówkami producenta.Myślę że będzie to optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Marku :) , widziałem jak Reactor lata pod twoimi sterami i spodobał mi się od razu ;)

Doszły następne elementy wyposażenia . Zdecydowałem się na Pittsa , po dłuższych poszukiwaniach i zasięganiu opinii wybór padł na Nestera

Trafiony :) , profesjonalna szybka i rzeczowa obsługa , zamówienie i po dwóch dniach Pitts zrobiony pod moje indywidualne "widzi mi się" w cenie seryjnego JMB . Nester jest pojemnościowo większy od JMB o 1/5 (myślę że będzie bardzo cichy w porównaniu z konkurencją) i jednocześnie lżejszy od JMB K-10350 o prawie 70 gram . Jak p.Rafał mnie poinformował jest to zasługa wysokiej jakości materiałów ( 3 lata gwarancji na tłumik ). Oczywiście dostępne są całe sety , kolektory , rezonansy , kanistry i wszelkie potrzebne akcesoria do wydechów RC

http://alu-nester.com/pl/strona-glowna/

post-8950-0-08984400-1515441252_thumb.jpg

post-8950-0-13039700-1515441310_thumb.jpg

post-8950-0-57780100-1515441335_thumb.jpg

post-8950-0-21270600-1515441362_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.