Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

    Witam wszystkich 

Coroczne spotkanie podsumowujące  poprzedni sezon zaplanowane jest na sobotę 16 lutego sobota godz.18-ta

 (hasło "modelarze"   ;) ),

 Jak zwykle spotkamy się w Malinowym Lesie na BP w Nowej Wsi 

 http://www.malinowylas.pl

    Proszę o zaplanowanie wolnego wieczoru na ten dzień i bardzo proszę o przybycie na spotkanie.

Omówimy plany na rok 2019 i kilka nurtujących tematów które pojawiły się w ostatnim czasie.

 Wszystkich jak zwykle poinformuję emailem i SMS o spotkaniu .

Kazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh to dziś na to piwko o18 -tej ? :D

 

Byłem przy okazji pięknej pogody odwiedzić lotnisko....no wygląda ciekawie ;)

Pół godzinki machania grabkami i można jutro latać - jest w sumie równiuteńko,wiatr i słońce powinny wysuszyć rozgrabione kretowiny.

Kto chętny to jutro zapraszamy.Ja jak się ogarnę to pewnie po południu zawitam.

Trzeba hałasem silników odstraszyć krety ...

 

20190216_144654.jpg

20190216_150007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko nie zapijemy po dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym to pewnie ktoś się pojawi ;) .

Ja znoszę powoli Su w elementach do autka  ale nie będę wcześniej jak ok. 14-tej

Namawiaj Janka i Leszka bo pogodę trzeba wykorzystać i przyjeżdżajcie  :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie udane , frekwencja prawie 100% dziękuję za przybycie , ustalenia nieobecnym prześlę SMS i E-mail

a jutro dzięki przygotowaniu płyty lotniska przez Rafała (dzięki) latanie na ostro  ;) , warunki zapowiadają się dobre/bardzo dobre , zapraszamy na wspólne latanie  :)

Spotkanie nieoficjalne opuściłem wcześniej ale myślę że na jutrzejsze latanie wszyscy będą w "formie"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bez dwóch zdań dopisała...
Co prawda podwiewał chłodny wiaterek, mimo to nie przeszkodził w niedzielnych lotach i oblotach.
Rafał dziękuje za uwiecznienie oblotu Lidlowego szybowczyka :)
Oczywiście pozostała jeszcze kosmetyka, osłonięcie popychaczy serw, naklejki ozdobne itp.
 

post-14986-0-47511300-1550446612_thumb.jpg

 

post-14986-0-86735000-1550446582_thumb.jpg

 

post-14986-0-30193400-1550446543_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś pogoda dopisała na maksa, wylatane za wszystkie czasy, do samego wieczora, ale najpierw z godzinę porządków. 
Jeśli ktoś jutro by się wybierał polatać, to dla samolotów z podwoziem na małych kółkach będzie nie ciekawa niespodzianka :(
Komuś po prostu odwaliło i brakło Q.....a wyobraźni i zapałał chęcią aby rozpi... płytę lotniska. O ile dzikom się nie dziwie,

bo to stworzenia które mają potrzebę użyźniania gleby, to tym na dwóch nogach ... wole nie kończyć wywodu.
No chyba że ślady pozostawiło UFO... ale ci pozostawiają raczej symetryczne.

 

post-14986-0-11842000-1553368974_thumb.jpg

 

post-14986-0-97617300-1553368988_thumb.jpg

 

post-14986-0-75418200-1553369013_thumb.jpg

 

post-14986-0-63540200-1553369024_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, kogoś poniosła fantazja...

Niech mu kółka z tego auta poodpadają albo spotka się czołowo z tirem  :angry: .

Do przeżycia, walec ubije ,trawa porośnie i będzie ok.

Nie no jasne do ogarnięcia, o ile szybolom to nie przeszkadza a i tak spód uwalony, to modelom z podwoziem tak średnio, bo o kapotaż nie trudno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.