Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Ja byem w sobotę i był kilka duszyczek ;)

Będę w sobote i niedzielą muszę nadrobić straty, a tak naprawde następny tydzień mam pracę z domu więc będę często.  

Daj znać tele że jedziesz i zobaczymy co się da zrobić :rolleyes:


Seba Gratulacje!!!! no to kilka jak to Rafał pisał Kobył na lotnisku jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rafał w tym yaku CG jest   2 cm. od osi rury (na tył) tak nim latałem i było ok.chociaż mi jak by brakowało jeszcze przeważenia na tył i chyba z tego powody przy harrierze mocno mi nim kiwało na boki,miałem to jeszcze poprawiać no ale Yak poszedł do Kęt.

Seba jak go poustawia to na pewno będzie zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki prośba:

W nawiązaniu do rozmowy z Kaziem i jego prośbą by Mirek sprowadzał najbardziej potrzebne (nam,Wam) części do dużych modeli i spalin jest temat.

Rozmawiałem z Mirkiem i zgodził się bez problemu części sprowadzić bezpośrednio od producenta więc będą tanie. Problem polega tylko na tym że ani Mirek ani ja (jeszcze :) ) nie wiemy co wam potrzebne.

Prośba jest taka żebyście się na spokojnie zastanowili co najczęściej kupujecie (śmigła, przewody, świece itp) i spisali to gdzieś w jednym miejscu.

Może nawet tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,fajna sprawa ale to temat raczej nie na forum ;) ..

Robert   ,Sebastian to fajny facet ale raczej nie zamieści relacji bo zarobiony  :)  i na forum zagląda sporadycznie..

Tymczasem na lotnisku...oblot MX-2 dużego i małego

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafała nie ma , Kazka nie ma. Lotnisko wymarło.

Byłem raz ale strach tam samemu siedzieć :)

 

ZAWIADOMIENIE !!!

W dniu 13.09.2014 odbędzie się u sąsiadów (Andrychów- stadion) pokaz lotniczy RC. Zapraszamy wszystkich z lotniska w Nowej Wsi.

Jako coroczna tradycja tejże imprezy będzie "Bitwa o Andrychów" (ESA)

Bardzo jednak chciałbym z tego miejsca prosić członków (sorry za określenie :) ) lotniska Nowa Wieś będących w posiadaniu pięknych , dużych spalin o uczestnictwo w pokazie wraz ze swoimi ulubionymi sprzętami. Celem jest wywołanie maksymalnie głośnego odgłosu opadających szczęk ludziom z poza branży.

Nie będę wymieniał tu imion naszych ulubionych lotniskowych "Kamikaze" - zapraszam wszystkich , którzy mają się czym pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,nic nie wymarło...trzeba tylko zaglądać o normalnej porze ... ;)

Codziennie ktoś lata,lotnisko świeżo skoszone.

Dzięki za info o imprezie w Andrychowie,pewnie ekipa zawita.

Wpadaj dziś,ma się dziać ale z rana bo po południu ma lać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZAWIADOMIENIE !!!

W dniu 13.09.2014 odbędzie się u sąsiadów (Andrychów- stadion) pokaz lotniczy RC. Zapraszamy wszystkich z lotniska w Nowej Wsi.

Jako coroczna tradycja tejże imprezy będzie "Bitwa o Andrychów" (ESA)

Bardzo jednak chciałbym z tego miejsca prosić członków (sorry za określenie :) ) lotniska Nowa Wieś będących w posiadaniu pięknych , dużych spalin o uczestnictwo w pokazie wraz ze swoimi ulubionymi sprzętami. Celem jest wywołanie maksymalnie głośnego odgłosu opadających szczęk ludziom z poza branży.

 

No właśnie jakiś czas temu próbowałem się dowiedzieć co z tą imprezą, bo w tamtym roku dowiedziałem się już po wszystkim.

A jakieś dokładniejsze info można prosić.. ? godzina;  trzeba mieć ubezpieczenie?

 

Nigdy tam nie byłem, ale stadion nie za mały żeby polatać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły imprezy jeszcze nie dostępne , ale bardzo niebawem pojawią się na abc-rc.pl, napolskimniebie.pl i pewnie na stronie UG Andrychów.

 

Pytanie do Zarządu lotniska w Nowej Wsi:

Kiedy będą dostępne naklejki klubowe lotniska ????

Od czerwca wszyscy mi obiecują - a ja dalej nie mam. Za każdym razem dostaję odpowiedź że się drukują.

Dlatego z tego miejsca zgłaszam protest - jestem członkiem lotniska ,i też chcę się tym pochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zaglądał na lotnisko to naklejka już dawno by była u Ciebie :P . Rafał ostatnio miał kilkanaście naklejek i trochę chętnych się na nie załapało. Doszedł  do nas nowy kolega Krzysztof. Także trzeba się zmobilizować i w końcu wpaść polatać. W minioną sobote było zatrzęsienie i trochę się działo ;)  Z tego co wiem to Masz jakiś model do oblotu  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przepraszam, zarobiony jestem. Ostatnio faktycznie mnie tam nie było. Może jutro się wybiorę.

Zasadniczo to mam nawet cztery modele do oblotu:Fun World (Elec.-1000mm),Domader (Elec.-1400mm), AcroMaster (elec-1050), DIABLO 3D (Sal,1400mm)

Kończę dromka i funa, Acro do poprawek a diablo czeka aż polatam FunWorldem :)

 

Będę już kończył z nocnym lataniem bo o 19 to już nie ma się co brać, więc pewnie zacznę pokazywać się w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..

"Zarząd' po długich i burzliwych obradach ,jednogłośnie uznał iż należy Ci się obywatelu Wojciechu&Willyams komplet klubowych/lotniskowych naklejek."Zarząd" jednocześnie zobowiązuje Cię do naklejenia ich w miejscu widocznym dla społeczeństwa i szerzenia dobrego imienia lotniska i informowania co owe naklejki znaczą ...

Jednocześnie "Zarząd" ubolewa nad tym iż naklejki nie posiadają nóżek i same nie dotrą do Ciebie Wojciechu, i na Tobie spoczywa obowiązek odebrania ich u mnie lub na lotnisku, w porze lotów tzn .max przed wieczorynką..

Aby dowieść iż naklejki są ,zamieszczam oto to foto byś nie robił już lamentu że się drukują.. ;):P:D .

Jest ich ok 50 szt.białe,czarne,srebrne.

 

2014-08-28-378.jpg

 

 

A także dorzucam kilka fotek z zeszłej soboty ..

 

2014-08-23-371.jpg

 

2014-08-23-372.jpg

 

2014-08-23-373.jpg

 

2014-08-23-375.jpg

 

2014-08-23-376.jpg

 

2014-08-23-377.jpg

 

I nawet się filmik trafił.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się wzruszyłem oglądając filmik. Rzeczywiście zwracam honor dzieje się tam że ho ho. Dzięki Rafi

 

Wobec powyższego obiecuję że będę się starał uczestniczyć w spotkaniach klubowych o godzinach i terminach wyznaczonych przez "Zarząd" a komplet materiałów klubowych będę woził(nosił) z dumą.

Ku chwale Lotniska !!

Zgłoszę się osobiście jutro lub najpóźniej w sobotę.

Może już nie z badziewną pianką :)

 

Chyba że będzie ktoś kto lata na nietypowym i "mało popularnym" MODE1 to wezmę diabełka i oddam do oblatania. Paweł pięknie naprawił podwozie i ustawił silnik a ja okleiłem  krzydełka więc dobrze by było żeby jeszcze w tym sezonie zasmakował wiatru, bo ja jeszcze chyba mam stracha :)

Wstępnie umawiam się na jutro bo w sobotę ponoć ma deszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.