Skocz do zawartości

Aparatura jeti


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Kolega,ktory jest nowym użytkownikiem DC 24 również potwierdził brak aktywacji kanału głosem.Trochę lipa,bo załączenie np. świateł do lądowania raczej nie miało by wpływu na bezpieczeństwo.

Paweł sprecyzuję. Załączenie świateł do lądowania za pomocą komendy głosowej jest możliwe. Możliwe jest również zamykanie i otwieranie podwozia pneumatycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z użytkowników Jeti korzysta z symulatorów, np Phoenix?

Czy nie ma kłopotu z podpięciem się do załączonego kabla symulatora czy trzeba jakiejś przejściówki?

 

Pytanie chyba trochę nie teges.

Tą aparaturę kupują zazwyczaj sportowcy(czytaj profesionaliści) więc raczej już potrafią latać. Symulator w tym przypadku jest raczej zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w końcu usunąć oryginalną folię zabezpieczająca z mojego wyświetlacza, ponieważ jest delikatnie mówiąc mało transparentna :D 

Zastanawiam się nad folią ochronną tego typu: https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xdc+16+folie.TRS0&_nkw=dc+16+folie&_sacat=0

Może ktoś z użytkowników przerabiał temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, mam u siebie naklejoną folię ochronną (Vikuiti).

Generalnie nie przeszkadza, ale daje komfort psychiczny że wyświetlacz jest zabezpieczony przed porysowaniem.

Również chciałem ochronić wyświetlacz przed zarysowaniami. Piotrek, ale czy ta folia przylega idealnie? Wyświetlacz to tworzywo nie szkło... Udało się nakleić bez pęcherzy powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jest juz dostepna nowa wersja oprogramowania Ver. 4.27 dla nadajnikow DS/DC 14/16/24 w wersji Standard lub Lua.

 

http://www.jetimodel.com/en/Downloads/DC-DS-Firmware-Update-Version-4-27/

 

 

​Z ciekawszych usprawnien pojawila sie mozliwosc zmiany wyswietlanej nazwy zastosowanych czujnikow telemetrii z poziomu nadajnika.

 

​Osobiscie korzystam z sensorow UniSens w przypadku ktorych wyswietlane nazewnictwo bylo wylacznie w jezyku niemieckim a nie chcialo mi sie bawic w zmiane nazewnictwa z poziomu softu czujnika.

 

 

​Dostepna jest tez nowa wersja Jeti studio 1.1.0

 

 

​Tak przy okazji Tero na swojej stronie udostepnil Jeti App Manager​ dzieki ktoremu szybko mozna odnalezc wszystkie dostepne aplikacje Lua i w latwy sposob zainstalowac w naszym nadajniku.

 

https://www.rc-thoughts.com/2018/01/jeti-app-manager/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że można nadać "normalne" nazwy przy unisensie? Zaraz spróbuję, bo z niemieckimi nie idzie mi się oswoić.

 

edyta:

Niestety ale nie można zmienić nazw poszczególnych parametrów przy unisensie ale za to mogę zmienić nazwę samego unisensa. Tylko po co... (ver. lua)

Jeśli ci się to udało to proszę o info "how to".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie doczekałem się informacji "how to", ale kto szuka ten znajdzie  ;)

 

Udało się zmienić niemieckie, małomówiące nazwy z unisensa na inne (tu na polskie, próbnie część i bez polskich znaków), ale i pewno cały nadajnik można w ten sposób "spolszczyć".

Źródło: https://www.rc-thoughts.com/2014/12/personalize-telemetry-titles-on-main-screen-and-some-other-stuff/  Powodzenia i żeby nie było, każdy robi to na własne ryzyko post-19094-0-44373800-1522269727.gif

 

post-19094-0-22275300-1522269295.jpg post-19094-0-91021800-1522269304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.