Skocz do zawartości

HLG od podstaw


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiem jakiego zajzajeru używałeś. Samochodową szpachlę poliestrową używam od 30 lat. Zwykle idzie ona właśnie na podkład nitro, nigdy nieczego mi nie rozpuszczała.

Możesz użyc Madax lub inna szpchlę do balsy. One są akrylowe na bazie rozpuszczalnika wodnego - niczego nie gryzą. Mają tylko fatalną przyczepność do powłok lakierowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z pewnością niczego nie ruszy. Jak nie zależy Ci na powierzchni gotowej pod malowanie to możesz dodać mikrobalonu - jest lekkie i łatwo się obrabia. Można też dodać aerosilu - idealna powierzchnia ale twardsza. Czymś pośrednim jest żywica z talkiem technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mądry mi powiedział że AEROSIL to inaczej mikrobalon. A niech meni chydy byk, i ja mu w to uwierzyłem :( teraz kijowo wyglądają wyjście bowdenów w EXTRZE, ale trudno.

 

Rób foremke jestem pierwszy w kolejce po kadłubik :)

 

PS. znalazłem fornir :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.