Skocz do zawartości

I Bitwa o Jeżów Sudecki 21.07.2012 - ZAPROSZENIE


Viader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po to jest forum aby pewne sprawy wyjaśniać. Dla ludzi, którzy nie wiedzą o wszystkich niuansach i są może troszkę dociekliwi. Zadają oni pytania, na które udzielasz pokrętnych, niestety tutaj Cię nie przeproszę, ponieważ zganiasz winę na program który posortował listę zawodników w jakiś określony przez obsługującego sposób, nie chcę wymieniać się postami jeszcze przez dwie następne strony. Pragnę i nic więcej nie napiszę w tym temacie aby na następnych zawodach reguły były ustalone jasno i nie było nieścisłości w ostatecznym werdykcie. Nie przybyłem na zawody na czas i nie brałem udziału w pierwszej rundzie, starałem się ze wszech miar nie zrobić strefy pomimo lekkiego modelu ale jedną zaliczyłem, wiał silny wiatr i nie wiem czy ustaliliście dyskwalifikację za dwie strefy czy za więcej, nie mniej jednak jakiś limit był ustalony, chyba, ponieważ tak się zazwyczaj robi. Wydaje mi się, jestem prawie przekonany, szkoda że zdjęć nie zrobiłem (: że na końcowych listach widziałem dyskwalifikacje i na tym polega moja dociekliwość, czy miałem omamy czy jednak był jakiś limit stref za wyjaśnienia serdecznie dziękuję. Oczekuję aby reguły były jasne w następnych konkursach i nie było tych nieścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Kamyczek_RC

Ja koledzę życzę lepszego wyniku bez stref i nieścisłości . Kolega ,który prowadził księgowość liczył i drukował moczy nogi w Bałtyku sorki wielkie ale ciężko czasem zrozumieć intencję autora . Tak czy inaczej następnym razem bedziecie czekać na tego ,który wszystko liczył nawet jak pojedzie w delegację na pół roku ... Regulamin jest stały nie ma umownej liczby stref są dwie na całą wojne i dotyczą obu klas łacznie. To była nasza pierwsza impreza i mniemam ze nie ostatnia . Jedno co wiem już dziś żero czekania na spóźnialskich , sztywne godziny rozpoczęcia kolejnych walk , nie przygotowany zawodnik to jego strata nawet jeśli ma się ważyć , mierzyć i uzbrajać w trakcie walki i swojego czasu startowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombat ma byc zabawą .. wy robicie z niego walke o smierc i zycie..

mial byc simply a jak widac simply nie jest.. dlatego w kombacie latam teraz od czasu do czasu..

 

na zawodach nie bylem wiec wiecej sie nie wypowiadam.. ide grzebac przy hondzie

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porpos 2 stref i dyskwalifikacji... Dyskwalifikacja powinna obejmowac tylko 'uziemienie' (zakaz wykonywania dalszych lotow), a nie automatyczne odebranie puntkow, czy przesuniecie na koniec listy. Myle sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Regulamin ESA na ten rok jasno tlumaczy strefy i punktacje:

 

Za pierwsze przekroczenie linii bezpieczeństwa modelem podczas zawodów,
pilot otrzymuje punkty karne. Po drugim przekroczeniu pilot otrzymuje punkty karne
oraz musi natychmiast wylądować jeśli jeszcze leci i nie bierze dalej udziału w zawodach.
Zachowuje swój dorobek punktowy zdobyty do czasu drugiego przekroczenia linii bezpieczeństwa.
Tak wiec Daan - powinienes miec miejsce 18. A do organizatorow dwie strefy to uziemiony zawodnik, a nie wyrzucony zawodnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jeśli ktoś miał uwagi mógł je zgłaszać w trakcie zawodów . Wyniki w Core zostaną wprowadzone zgodnie z obowiązującym regulaminem . Więc zainteresowanych odsyłam do tego dokumentu , wyniki zwycięzców z obu klas w jednym z moich postów . Nauczeni tym przykladem przygotujemy dyplomy za udział i wynik punktowy z miejscem dostanie pierwsze trzy osoby z obu wojenek . Dziękuję koledzie Daan za uświadomienie błedu z dyplomami i proponuję tyle latać co robić zamieszania na forach wyniki będą gwarantowane ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Miooodzio jak by to powiedział gucio z pszczółki maji . Świetne foty już się bałem że karta się całkiem zepsuła i zdjęcia poszły w krainę zapomnienia . Kilka ujęć jest rewelacyjntch . Musze poprosić o kilka fotek w lepszej rozdzielczości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.