Skocz do zawartości

MUGI latajace skrzydelko


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja zamierzam ale na razie szukam materiału na budowe, może dzisiaj coś wykombinuje bo się okazało że kolega pracuje w firmie która zajmuje się wyrobem wszystkiego z plastiku i ponoć stosują ten materiał.

Czy ewentualnie ktoś z Łodzi wie gdzie można w Łodzi go dostać poprosze o adres????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy plan aby uzyc depronu i przy okazji nieco przeskalowac + 50 % - moze byc ciekawie

 

Hehe Robert ciekawie to może być jak się go zmniejszy o połowę i zapoda silnik o ciągu minimu 2kg :)

Chyba to wypróbuję, bo coś mnie mugi po łysym łbie chodzi ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Tomku - my myslimy o Mugim bez silnika - na zbocze

No niestety ja nie mam w pobliżu zbocza aż o takim "ciągu", strzelałem Mugim z holu szybowcowego. Przeto naszła mnie myśl by go zrobic ponownie z depronu.

Mój pierwszy Mugi był diabelnie cięzki , w środku były dwa tradycyjne serwa Graupnera 508, odbiornik normalny więc Mugi był ciężkawy.

W tej chwili jak zapodam Jetiego 5Mpd, serwa 8 gramowe i jakis napedzik, to może byc miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.