Skocz do zawartości

JAKI PROFIL???RAVEN FUN Z AIRTRADE


chrisk8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

Czy ktos z kolegow posiada informacjie na temat profilu skrzydel w modelu raven fun z firmy airtrade? Mam jedno ze skrzydel dosc powaznie uszkodzone i chcialbym wykonac skrzydla ze styro i poszukuje wlasnie informacji na temat profili uzytych w tym modelu. Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Człowieku, to że jest Fun nie znaczy że jest Fun Fly z typowym dla tego typu modeli grubym profilem to primo pierwsze, a co do profilu to jak się okazuje nie tylko mnie dobrze latają modele na tym profilu. Najpierw spróbuj zrobić model z tym profilem , potem nim polataj a na końcu dyskutuj. Zresztą, szkoda stukać w klawiaturę... Tacy jak Ty zniechęcają ludzi do udzielania odpowiedzi tym bardziej że nie do Ciebie miała ona trafić.

 

Poczytaj opinię Krzyśka chociażby http://pfmrc.eu/index.php?/topic/19381-funtana-model-z-napedem-elektrycznym/page__st__20 jest bardziej wiążąca od Twojego "widzimisię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to że jest Fun nie znaczy że jest Fun Fly z typowym dla tego typu modeli grubym profilem to primo pierwsze, a co do profilu to jak się okazuje nie tylko mnie dobrze latają modele na tym profilu. Najpierw spróbuj zrobić model z tym profilem , potem nim polataj a na końcu dyskutuj. Zresztą, szkoda stukać w klawiaturę... Tacy jak Ty zniechęcają ludzi do udzielania odpowiedzi tym bardziej że nie do Ciebie miała ona trafić.

 

 

 

No fajnie, pojechałeś po mnie jak po burej suce. Jakoś to zniosę...

 

Napisz mi w takim razie , który to z Twoich projektów tak fajnie lata na tych profilach?

 

No bo przecież nie mała Katanka, bo to raptem jeden lot był, , i nie Pitts S1C- 1,6m, no i nie Katana X-Lite 2m, bo tych jeszcze nie ma, hmmm a może

Su 29 1,6m, nie ten też nie...Jeszcze trochę poprzeglądam to forum, może sam znajdę jakiś Twój skończony i oblatany projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego kolego, kto po kim pojechał pierwszy to chyba wynika jasno z Twojego pierwszego postu. Skoro sam nie potrafisz odszukać to Ci pomogę, zrobiłem katanek kilka z czego dwie na NACA 0012 w wymiarze 1400 i 1120 mm. Większa trochę lepiej latała ale obie machały skrzydłami przy małych prędkościach, potem zrobiłem Funtanę 1250 i okazało się że nie macha. Wg. pewnie i Twoich teorii profile laminarne powinny być stosowane przy cięciwach większych niż 200mm (któryś z kolegów tak napisał) Okazuje się że działają przy mniejszych cięciwach z powodzeniem, Zarówno Funtana 1250 jak i katana 1020 jak i EDGE 540 1100 nie wykazują absolutnie tych przypadłości a więc nie machają skrzydłami przy przeciągnięciu. Co do kwestii innych modeli to napiszę Ci jasno i dobitnie: nie Twoja sprawa czy latają czy nie latają , nie pakuj się w moje życie z butami bo ja w przeciwieństwie do Ciebie mam trochę inne cele w życiu niż modele. Myślisz że dlaczego udostępniam swoje modele dla innych? Może nie mam czasu i możliwości ich zrobienia? Co do Pittsa, pokaż no mi formatki do niego i fazę wyjścia spoza HDD mojego komputera bo ja nie mogę się dopatrzyć. Zresztą nie nie, lepiej już nic nie pokazuj (no może poza uzupełnieniem profilu i swoich wyczynów modelarskich) Nie czekam na odpowiedź a nawet jak ją będziesz pisał to nie kieruj jej do mnie bo nie mam ochoty z Tobą rozmawiać.

 

PS: No i sam widzisz, FUN nie oznacza modelu z dużymi prostokątnymi skrzydłami i profilem 18%, w przeciwieństwie do Ciebie przed udzieleniem odpowiedzi sprawdziłem w necie o jaki model się rozchodzi. No ale "obszczekać" łatwiej niż udzielić konkretnej odpowiedzi. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.