Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tannenalm...ommer/index.php

 

 

To jedno z tych miejsc, które po odkryciu chroni się przed innymi aby samemu móc z niego korzystać w spokoju.

 

Byłem tam w tym roku w lipcu i całym sercem mogę polecić. Wszystko, co jest wypisane na stronie www zgadza się z rzeczywistością. Jeżeli chcecie polatać w pięknej scenerii Alp i skosztować lokalnej kuchni a po lataniu pospacerować po górach ładnymi szlakami to właśnie tutaj. 1034m n.p.m. i czyste alpejskie powietrze. Nie przejmujcie się, że nie posiadacie super modeli, wiele osób włącznie ze mną latało modelami z EPP. Właściciel prowadzący gospodarstwo jest modelarzem i chętnie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 lata później...

A kiedy się Rafał wybieracie? Pytam bo chodzi mi po głowie pojechać tam na pare dni.

Istotna sprawa. Do budynku głównego jest dobudowywana nowa część budynku więc są pokoje w których sypialnie nie mają okien. Czyli np. jak ja bylem to miałem nazwijmy to mniejszy pokoik z aneksem kuchenym który miał okno + sypialnię już bez okna. W budynku obok właściciel chodował prosiaki chyba dla dotacji unijnych więc zawsze pare much więcej niż normalnie się szwędało po obejściu. Piszę, bo tego nie ma na ich stronie :-)

 

No i trzeba mieć obowiązkowo ubezpieczenie, ja zostawilem im kopię mojej polisy zaraz po przyjeździe nie proszony o to, co spodobało się właścicielowi.

 

A, i po drodze można odwiedzić www.shop.lindinger.at wypić kawę w ich kawiarence i oglądnąć zasoby sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ,sprawa jest otwarta .

Będziemy się kontaktować jaki termin jest dogodny tzn warunki tam panujące,pogoda,interesuje nas druga połowa sierpnia.

Jedno auto ,4-5 osób i pobyt dwie doby piątek i sobota.

Chcemy polatać,zjeść golonkę ,napić się piwa,przeżyć przygodę... ;)

Podaj mi na PW nr tel. to pogadamy skoro byłeś :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu to mogę miec krucho z czasem. Co do kotleta, o którym wpsomiał Mirek kilka postów wyżej to pamiętam że po zamówieniu kotleta na obiad zajmowal on cały tależ więc surówki I ziemniaczki były na drugim talerzu. Dopiero w ostatni dzień pobytu doczytałem, że jest też wersja dla dzieci - czytaj wielkości rodzimej wersji dla dorosłych :-) telefon zaraz pójdzie na PW.

 

 

A tutaj kamerka z podglądem co się aktualnie dzieje na stoku koło ośrodka. http://tannenalm.at/winter/index.php?page=webcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.