Skocz do zawartości

Zdjęcie

MIG 29 9-12

mig mig 29 depron napęd pchający

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 bzik4

bzik4

Psuj

• Modelarz
  • 673 postów
  • SkądLegionowo
  • Imię:Adam

Napisano 13 styczeń 2013 - 17:04

A jakby miał lotki to by dłużej latał :P Mocno przywalił?
  • 0

#102 kmada

kmada
  • Modelarz
  • 156 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:06

Ujdzie, strefa zgniotu do wymiany :) Szkoda ze skrzydło jakieś wysokie trawy spod śniegu wyłapało i też jest do naprawy. No i zgubiłem nakrętkę piasty w śniegu, w końcu na pełnym gazie lądował i odkręciło się :lol: A zapomniałem o jednym małym wypadku w trakcie prób w domu, poprzednie łoże silnika ukręciło się po gwałtownym dodaniu gazu, silnik odfrunął na kanapę bez wiekszych szkod w modelu, ale proszę się nie wzorować na zdjęciach w wątku!
  • 0

#103 przemo

przemo

FUN FLY Amper

• Modelarz
  • 1711 postów
  • SkądBalin
  • Imię:Przemek

Napisano 13 styczeń 2013 - 21:38

Zrób jak Robert radzi poćwicz na profilowym MIG'u a zrobisz go za jeden góra dwa dni a radości z latania daje co nie miara
http://www.rcgroups....ad.php?t=757214
Mój wygląda tak i traktuje go jako treningowego, obecnie brakuje w nim silnika ale na wiosnę z pewnością go uruchomię żeby przyzwyczaić palce do aparatury :)
DSCN3837.JPG
Zaliczyłem nim też identycznego kreta co Ty ale skończyło się tylko na wyrwanym regulatorze z goldów silnika i pokrzywionymi wtyczkami (czy jak to nazwać) w odbiorniku. Polecam prosta konstrukcja a przyzwyczai do prędkości w takich modelach z pewnością :)
  • 0

#104 kmada

kmada
  • Modelarz
  • 156 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 styczeń 2013 - 10:00

Pomyślę nad czymś prostszym o zbliżonych właściwościach ;) Dokładne oględziny uszkodzeń pokazały że coś twardego wyłapałem pod śniegiem, co porysowało prostą linią nosek - idealnie od czubka w osi, po czym wbiło się w kadłub wyszarpując poszycie. Skrzydło już sklejone, wydrukuję wręgi i spróbuję zmontować pierwszą sekcje dziś. W sumie zadowolony jestem, bo strefa zgniotu działa :) za drugą wręgą tylko jedno pęknięcie jest.
  • 0

#105 RAFALR30

RAFALR30
  • Modelarz
  • 692 postów
  • SkądPoznań
  • Imię:Rafał

Napisano 03 czerwiec 2013 - 14:19

Model gotowy na wiosenne loty?
  • 0

#106 kmada

kmada
  • Modelarz
  • 156 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 czerwiec 2013 - 19:16

Model rozbrojony i czeka aż pilot nauczy się latać :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mig, mig 29, depron, napęd pchający

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych