Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ujdzie, strefa zgniotu do wymiany :) Szkoda ze skrzydło jakieś wysokie trawy spod śniegu wyłapało i też jest do naprawy. No i zgubiłem nakrętkę piasty w śniegu, w końcu na pełnym gazie lądował i odkręciło się :lol:

A zapomniałem o jednym małym wypadku w trakcie prób w domu, poprzednie łoże silnika ukręciło się po gwałtownym dodaniu gazu, silnik odfrunął na kanapę bez wiekszych szkod w modelu, ale proszę się nie wzorować na zdjęciach w wątku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak Robert radzi poćwicz na profilowym MIG'u a zrobisz go za jeden góra dwa dni a radości z latania daje co nie miara

http://www.rcgroups....ad.php?t=757214

Mój wygląda tak i traktuje go jako treningowego, obecnie brakuje w nim silnika ale na wiosnę z pewnością go uruchomię żeby przyzwyczaić palce do aparatury :)

post-8897-0-37504800-1358109447_thumb.jpg

Zaliczyłem nim też identycznego kreta co Ty ale skończyło się tylko na wyrwanym regulatorze z goldów silnika i pokrzywionymi wtyczkami (czy jak to nazwać) w odbiorniku. Polecam prosta konstrukcja a przyzwyczai do prędkości w takich modelach z pewnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad czymś prostszym o zbliżonych właściwościach ;)

 

Dokładne oględziny uszkodzeń pokazały że coś twardego wyłapałem pod śniegiem, co porysowało prostą linią nosek - idealnie od czubka w osi, po czym wbiło się w kadłub wyszarpując poszycie. Skrzydło już sklejone, wydrukuję wręgi i spróbuję zmontować pierwszą sekcje dziś. W sumie zadowolony jestem, bo strefa zgniotu działa :) za drugą wręgą tylko jedno pęknięcie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.