Skocz do zawartości

Witam


leszek504b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Leszek. Na forum zarejestrowałem się kilka dni temu. Napisałem już kilka pytań do was ijuż dostalem sporo odpowiedzi. Jestem z tego bardzo zadowolony, ponieważ nigdy nie byłem zarejestrowany na żadnym forum i do tego jestem początkującym modelarzem. Co prawda modelarstwem interesuję się już ponad 4 lata ale jak narazie nie budowałem żadnych modeli (poza kilkoma kartonowymi). Wszystko zaczęło się od pewnej książki - "1000 słów o modelarstwie". Kiedyś kupił ją mój brat bo też trochę się tym interesował ale niezbyt długo, no i odłożył tę książkę na półkę. Po jakimś czasie ja ją zauważyłem i spodobała mi się. Od tej jednej książki wszystko się zaczęło. Wciągnęła mnie i to mocno. W tej chwili znam ją prawie na pamięć.

Tak jakoś trwałem "na boku" można powiedzieć, właśnie ponad 4 lata i teraz chcę zacząć na poważnie. Posiadam 2 silniczki samozapłonowe o poj.2,5ccm, może się kiedyś przydadzą. W każdym razie na początek chciałbym zbudować WICHERKA 10, tylko nie wiem czy kupować silniczek spalinowy odpwiedniej wielkości do tego modelu, czy może zacząć odnapędu elektrycznego. Coś tam wymyślę.

Tak więc witam wszystkich! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.