Skocz do zawartości

RC NITROUS SYSTEM


marcino477
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eee... ja bym tego lataniem nie nazwał, tak samo jak latawiec, zbyt wiele z lataniem niema wspólnego

 

:P

 

 

 

no i jakoś ten "model" mi nie pasuje

 

sjp.pl

 

model

 

dopuszczalne w grach

 

► model

 

1. osoba pozująca artyście do obrazu, rzeźby itp.

2. mężczyzna prezentujący ubiory na pokazach mody

3. potocznie o osobie śmieszącej, szokującej swoim zachowaniem lub ubiorem

model

 

dopuszczalne w grach

 

► model

 

1. wzór, wg którego coś zostało lub zostanie wykonane; przedmiot będący wzorcem, wykonany zwykle w mniejszej skali; także: próbny egzemplarz, prototyp

2. typ lub fason czegoś; sposób realizacji czegoś

3. schemat, opis zjawiska lub obiektu

 

:blink:

Edytowane przez bzik4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to większe podobieństwo wykazuje kosa.

I toto lata, a jakże lata lata

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4vAw1CC4A3g

a tu aktualny rekord, w nieco gorszej rozdzielczości

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=1B6MKywAgjY

należy oglądać koniecznie z dźwiękiem na maxa!! Wtedy otrzymacie namiastkę prawdziwych wrażeń z toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i co?

Zatkało Was?

 

F2A jest na żywo bardzo emocjonującą kategorią to fakt. Tutaj tego tak nie widać i nie czuć.

Paweł skoro lubisz tak prędkość może spróbowałbyś w F3D?

340-350 km/h trzy jednocześnie.... silniki 6,5cm3, smigła 150 mm...... skoku nie pamietam ale wiadomo duży.

Widok na żywo- ZATYKA

 

edit- link do filmu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi emocjami w F2A to bym nie przesadzał, dużo bardziej widowiskowy jest wyścig F2C, o combacie F2D nie wspominając.

Kiedyś rzeczywiście o tym poważnie myślałem, mam nawet kilka silniczków do F3D, lecz po pierwsze słabo latam RC, a po drugie i chyba najważniejsze to ta klasa w Polsce po prostu nie istnieje, a samemu to sobie można co najwyżej po piwo polecieć.

Poza tym zbyt mocno zaangażowałem się w prędkość aby teraz próbować czegoś innego, a dwóch klas na poważnie robić się niestety nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość Kamyczek_RC

W Polsce nie ma trendu do zespołowego uprawiania sportu mamy naturę indywidualistów i każdy chce grać pierwsze skrzypce solowo . Na wielu imprezach nikt ci nic nie powie a jak podpowie to źle , każdy się cieszy jak zawalisz modelem w glebę . Atmosfera na wielu imprezach jest mało ciekawa a o wymianie doświadczeń należy szybko zapomnieć ... Wyścig zbrojeń trwa na każdym kroku i niestety nie niesie on za sobą podniesienia poziomu sportowego samych zawodników a jedynie eliminację konkurencji czysto finansową ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, najlepszym (choć być może jedynym) przykładem udanej i efektywnej współpracy jest środowisko uwięziowych wyścigowców w F2C. Zgodnie z moimi obserwacjami koledzy ściśle współpracują, co przekłada się na coraz lepsze wyniki wszystkich zawodników. Nasz wyścig zaczyna liczyć się w świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.