Skocz do zawartości

akrobacja f3a


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem zapytać dlaczego jestescie nieobecni na zawodach F3A. Prosze o szczerą odpowiedz

 

Witaj Jacku.

 

Bo kto sie odważy startować z tekimi "wyjadaczami" jak Wy :D

 

 

A ja zapytam z drugiej strony bardziej przyziemniej, dlaczego nie jestes obecny w żyrardowie w weekendowe latania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Uważam, że nikt nie powinien bać się startować na zawodach w Polsce, w tym z nami, tzw. "wyjadaczami". Nasz poziom nie jest aż tak wysoki, aby czuć się gorszym. Proszę spojrzeć na poprzednie lata, pojawiło się wielu nowych zawodników którzy powoli wchodzą do czołówki. Ja sam kiedyś zajmowałem ostatnie miejsca na zawodach. To, że latamy modelami najwyższej klasy nie skreśla pozostałych zawodników w konkurowaniu z nami.

Co mam powiedzieć ja, kiedy jadę na zawody typu Mistrzostwa Europy? Nie startować z powodu wymówki, że boję się konkurować z "wyjadaczami"? Dokładnie pamiętam, jak 2 lata temu zająłem przed ostatnie miejsce na Pucharze Europy F3A w Austrii. Zajmuję odległe miejsca, ale po każdej takiej imprezie zdobywam nowe doświadczenie i umiejętności. Chyba nic tak nie uczy, jak start na zawodach. Zachęcam wszystkich chętnych do brania udziału w zawodach F3A, panuje na nich świetna atmosfera, można sie dowiedzieć paru ciekawostek, w tym dotyczących techniki latania a przede wszystkim podpatrzyć jak robią to inni.

Zachęcam także do udziału w organizowanym przez zawodników F3A cyklu zawodów w AKROBACJI RC. Podkreślam, że na zawodach tych, nie jest wymagana licencja sportowa Aeroklubu Polskiego/FAI. Więcej informacji znajduję się tutaj

 

P.S. Także służę swoją pomocą oraz doświadczeniem, proszę pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Uważam, że ten dział znajduję się w złym miejscu na forum. Szkoła 3D ma mało wspólnego z F3A więc apeluje o zmianę miejsca zamieszczenia tego działu. Pisałem w tej sprawie do Admina forum, lecz nadal nic się nie zmieniło. Może komuś innemu sie uda...

Ostatecznie proponuje rozpoczęcie nowego tematu w dziale <>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje umiejscowienie działu F3A w podforum <> lub stworzenie osobnego działu. Najlepszym wyjściem byłby dział <>a w nim 2 oddzielne tematy: <<3D>> i <>, tak jak to ma miejsce w zagranicznych forach, np. RC UNIVERSE. Rozmawiałem już prywatnie z kilkoma osobami z forum i są oni tego samego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z p. Piotrem i Jackiem Świderkiem, ja sam już od roku latam F3A i w tym lub następnym roku zamierzam wsiąść udział (przynajmniej chociaż spróbować) w zawodach F3A Klub, na pewno przyda się taki dział , może będe mógł poszerzyć swoją wiedzę o nowe informacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kategoria do której, kto jak kto ale Motyl musi się prz... ,bo inaczej by nie mógł spać.

 

Mi pomysł powstania nowego pod-forum f3a też najbardziej odpowiada.

Tylko jeszcze problem kto go poprowadzi i możemy zakładać kolejne pod-forum.

Więc chętni na moderatora proszeni są o wpisanie się w tym wątku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.