Skocz do zawartości

RWD-6 oczywiście ;]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,nie jesteś wrogie publicznym.

Jeżeli już zacząłeś na ten temat,pasów biało czarnych,to przedstaw jakąś dokumentacje, malowania w tym kolorze i opis.

Wtedy można przekonać komisje ze takowy latał nie tylko na Challange,ale też po Polskim niebie.

RWD6 Wojtka ma malowania zgodne z dokumentacją.

Te plany malowania modelu są wiarygodne do komisji sędziowskiej i nie mogą się sprzeciwić ,że ktoś tam mówił że pasy były czarne.

Wojtku zrób zdjęcie planów malowania i przedstaw na forum,wtedy udowodnisz Kamilowi że takowe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety troszkę aparat mi nawala :P Jeśli się uda to zrobię ale narazie odwołuje się do tej oferty planów na allegro.pl: http://www.allegro.pl/item258755358_pm_61_1974_rwd_6.html#photo

dokładnie z tych planów powstał model i na okładce jest pokazane malowanie. :P Poza tym nikt na tym forum nie jest wrogiem (przynajmniej moim) i nie ma sensu się kłucić o fakt który już wyjaśniliśmy. Powiem tak: RWD na pewno już nie przemalujemy bo jest piękne takie jakie jest :D Pokłon dla Pana Henryka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :D czekamy na zdjęcia :P

 

P.S. Właśnie zajmuję się przygotowaniem Żwirka i Wigury do RWD :P Mam zamiar wyrzeźbić głowy z kulek styropianowych (zobaczymy jak to wyjdzie :P ), po czym dołączyć do reszty ciała (jeszcze nie mam pomysłu) i odziać we własnoręcznie robione (przez mamę :D ) ubrania. Pytaliśmy o lalki w wielu sklepach lecz nic z tego. Chcieliśmy zlecić wykonanie profesjonalnych lalek komuś z teatru ale 4000 zl za jedną lalkę to troche dużo... Postanowiliśmy więc sami je zrobić :D Jeśli ktoś miał by jakiś pomysł co do ciała lub widział gdzieś lalkę w skali 1:4 prosze pisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem z pewnością zamieszcze zdjęcia ale narazie aparat niesprawny :? Jak tylko będę miał coś nowego albo zadziała jakimś cudem to wstawie. Może tym czasem Pan Henryk coś o tym opowie jako konstruktor :wink: (Może posiada również zdjęcia :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

We wrześniowym numerze RC Przeglądu Modelarskiego widziałem zdjęcia tej makiety.

Podpis pod zdjęciem brzmiał „ rzadko pokazywana perełka”.

Piękna makieta i bardzo fajnie popatrzeć na dobre zdjęcia.

Korzystając z okazji mam informację do Roba Mc Fly, że interesującą go książkę widziałem

w necie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282138723.

Pozdrawiam.

Kirow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tak są to 2 bagnety przechodzące przez kabinę do których wsuwa się skrzydła i przykręca od wewnątrz śrubami (po jednej na skrzydło). To rozwiązanie w zupełności wystarcza ponieważ całość trzymają mocne zastrzały a model nie wykonuje żadnych gwałtownych ruchów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzisiaj około godziny 16 przyszedł nowy długo oczekiwany silnik do RWDziaka. Seidel ST-7-710.

7 cylinderków jak w oryginale, czterosuw, metanol, 70ccm, 4 kW mocy i wykonany prześlicznie.

Wstępnie zamontowany do samolotu, zostało jeszcze tylko uzbrojenie paliwowe i prądowe.

Resztę powiedzą same zdjęcia ;)

 

dsc00457desktopresoluti.jpg

 

 

dsc004471024x768.jpg

 

dsc004481024x768.jpg

 

dsc004511024x768.jpg

 

dsc004521024x768.jpg

 

dsc004451024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.