Skocz do zawartości

Ultron 3D - Relacja z budowy na bieżąco


Furilion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się, jaki musisz być teraz wkuty, (zważywszy na twój wiek, który na pewno potęguje wszystkie tego typu emocje). Rozumiem, że przed zostawieniem modelu na drzewie umieściłeś kartkę lub była w samym modelu ? Być może ktoś go wziął na zasadzie "wezmę go, bo znajdzie się ktoś nieuczciwy ,kto nie odda" ,mimo tego, że na przykład miał sytuację, że akurat teraz się nie ma jak z tobą skontaktować. Takich scenariuszy jest na prawdę wiele... A jeśli ktoś wziął po złości, to szkoda i pozostaje tylko czekać, aż rozładowany ,zawilgocony lipol się zapali i pozbawi go dobytku P: (tzw karma z domieszką czarnego humoru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No zostawiłem jedna kartkę od razu po wypadku, a 2 dni później pojechałem tam i zostawiłem jeszcze jedną... Nieopodal tego boiska jest szkoła z licealistami typu "Chodźmy zróbmy coś głupiego" więc nie zdziwiłbym się jak by się okazało, że Ultrona wziął ktoś od nich. Co do tego li-pola to chyba właśnie zarobiłeś dodatkowe punkty po ciemnej stronie mocy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem ile trwała budowa modelu - 36 dni łącznie (Jeżeli się pomyliłem proszę mnie poprawić). Rozpocząłem 27 października, a skończyłem 2 grudnia. Nadal jakoś nie mam żadnych chęci do dłubania... ciekawe kiedy mi to przejdzie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich

Myśląc o zrobieniu kolejnego lil  Ripper-a i zmodyfikowaniu go trochę, doszedłem do wniosku po (namowie kolegi forumowego ) aby zrobić "ultron-a"

W sieci są plany ale z niezłym bałaganem który powoduje to że trzeba parę razy drukować plany. Postanowiłem więc to zmienić i przerobiłem plany na format powiedzmy A0 ( dlaczego powiedzmy) otóż na formacie A0 te plany niestety się nie mieszczą więc arkusz musiałem trochę wydłużyć dzięki czemu w drukarniach bez problemu to drukują, ważne dla nich jest tylko szerokość arkusza :)

 pozdrawiam

poniżej plik pdf z gotowymi planami

 

ultron druk.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.