Skocz do zawartości

Su-22M4 z planami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z okazji :), że go mam i z bezwietrznej pogody aby zbadać jak to jest z tym poborem prądu w locie.

Okazuje się, że pobór prądu "na stole" jest o wiele większy niż rzeczywisty w locie. Tylko w czasie startu, na ułamek sekundy prąd jest taki jak na stole, później spada. W przypadku Su-22 o 6A, a np w EDFie aż o 15A. Szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj słoneczko świeciło, zero wiatru. Nie było opcji aby nie skorzystać

Dzisiaj mamy 5 stycznia a ja latałem w t-shircie. Co za pokręcona pogoda.

Spotkałem się ze Sławkiem i innymi kolegami na górce i rozkoszowaliśmy się przelotami Su na wysokości oczu albo i poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Łoj szkoda, że dziobek do operacji plastycznej...

Ale resurs Suczek o 10 lat wydłużyli - zdążysz wyremontować ;)

Z filmu to szczerze powiedziawszy mnie najbardziej zafascynowało śmigło (konkretnie artefakty - gdy kamera nie nadąża za szybko obracającym się śmigłem)- świetny efekt  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szkody to nie szkody. Grunt to znaleźć wszystkie części. Już dziób jest sklejony. Su ma to do siebie, że nawet przy zwykłym lądowaniu trochę ten delikatny dziobek cierpi. Polatam jeszcze troche i jak będzie juz brzydko wyglądać to zrobię ostatni segment jeszcze raz. Tu nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje doświadczenie z kamerą dało mi do myślenia :huh:  bo w projekcie mojego Su-22 z EDF70 zakładam umieszczenia baterii, regulatora i odbiornika w garbie tuż za kabiną. Nie będzie to tak wysoko montowane jak Twoja kamera ale też nie będzie to w osi podłużnej kadłuba.

 

post-10327-0-40990300-1397319555_thumb.jpg

 

Mam nadzieję, że nie będzie to stanowić zbyt dużego problemu z jego sterownością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.