Skocz do zawartości

Su-22M4 z planami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałeś w jaki sposób został rozwiązany problem tunelu musiały powstać skrzela po obu stronach kadłuba i dlatego powstaje nowy model z pustym kadłuba w środku i zupełnie inny mechanizm rozkładania skrzydeł. 6fea5868ab660c09528957c7e95b407f.jpgpost-8937-144878757816_thumb.jpgpost-8937-14487875857_thumb.jpgpost-8937-14487875923_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące. Jakimi serwami napędzacie mechanizm skrzydła? Małe jakieś.

Może kolega się zarejestruje na forum? Podoba mi się jego kombinowanie w celu rozwiązania problemu.


Przy tak długim tunelu i lokalizacji EDFa za skrzydłem zapewne również nie obejdzie się bez lewych wlotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, Twój model w wersji EDF zrobiony przez mojego ojca, wcześniej była możliwość poznania go dzięki wrzuceniu zdjęć przez kolegę - Marcina. Filmik z lotu próbnego: https://youtu.be/xByG0mk320A Oczywiście wersja bez skrzeli jest w trakcie budowy. Podziękowania za możliwość skorzystania z Twoich planów.

i3xljn.jpg
2aaam2f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny, naprawdę super! Dźwięk miód malina! Najlepszy prezent mikołajkowy.

Tymi skrzelami to ja bym się tak bardzo nie przejmował.

Napisz jakie wymiary wszyły po powiększeniu i jaka masz elektronikę. No i jak wrażenia z lotu.... wszyściutko jak na spowiedzi ;)

Dziękuję, że się podzieliliście efektami Waszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość modelu po powiększeniu 128cm, rozpiętość na złożonych skrzydłach 87cm, a na rozłożonych 114cm. Turbina Changesun 70mm 10 łopatek, silnik Turnigy L2855 2800kv, serwa geometrii 2x sg92r, wysokość 2x sg92r, lotki emax cyfrowe 4,6g nie pamiętam dokładnie symbolu. Regulator Turnigy Plush 60A, akumulator 4s 2600mah 30C. Dla nas wszystkich to był wspaniały prezent mikołajkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co czekasz?Moje Su czuje się bardzo samotne,Ojcze, bierz się do roboty!Turbina changesun 10 blade,silnik turnigy l 2855 2800 kv.Wiesz dlaczego "Ojcze"?Jestem nowicjuszem w edf-ach ,wydaje mi się,że trzeba przyłożyć się do wyważania wirnika,efekty słychać.No to jak?Budujemy?Ja buduję kolejnego,bez "lewych wlotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się skończy resurs na śmigłowe Su-22 to pomyślę nad zbudowaniem nowego z EDF, tymczasem trwają prace nad MiG-23 EDF, tam powinno być łatwiej z dolotem. A w tzw międzyczasie testuję napęd co będzie w tym MiGu na F-18 NASA. Jak samolot testowy to testowy :).

Bardzo liczę, że zrobisz relację z budowy drugiego Su-22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.