Skocz do zawartości

SPRINT MODELOT


damenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waga startowa nieco ponad 600 gram. W tym jest bateria 100 gram i ołów na dziobie 45 gram. Model jest szybki i trochę nerwowy. Mi bynajmniej daje dużo frajdy. W powietrzu ładnie się trzyma ale prędkość trzeba pilnować bo lubi korki. Jestem zadowolony, ze zdecydowałem się na dwa serwera na ogon gdyż kierunek działa lepiej niż się spodziewałem. Ogólnie jest to model tylko dla dobrze umiejących latać. Z gumy wystrzeliwuje jak pocisk. Ładnie świszczy w powietrzu. Następnym razem jak będzie komu nakręcić filmik z lotu to zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Idealny model co codziennej zabawy na zboczu.

Damian dziś wykazał się potężnym entuzjazmem na latanie w trudnych warunkach oraz wzorowym przygotowaniem na warunki extremalne tylko część kumpli dała ciała i wolała się grzać w ciepłych bamboszach pod choinką ;) (znaczy ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik ! Prawdziwy z Ciebie modelarz :rolleyes: . -8 ,wiatr ,przyjemnie to raczej nie było ? ;)

 

Gdyby przyjemne nie było to by tego filmiku też nie było. Co więcej znaleźli się nawet śmiałkowie którzy bez rękawiczek nagrywali ten filmik komórkami. Trzeba mieć tylko odpowiednią ilość odzieży na sobie :)

Jak ktoś zjeżdżał na nartach 70 km/h kilku kilometrową trasą narciarską przy temp -kilkanaście stopni to ten wie jak się ubrać :)

Ale mimo wszystko dziękuję za uznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz swiętą prawdę o ubiorze bo sie przygotowuję własnie na narty...miejscówka Strzelce-..rozumie ,że na wiatr wschodni..trza by się tam wybrac masz super "ubranko radyjka "...muszę podpotrzec bo nie umię latać w "glazejkach"...to je too Czy te ubranko na radio to samoróbka- bo świetne..poprosze o fotke +małe info bo rowniez latam cała zime. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.