Skocz do zawartości

damenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

...chyba sie skusze...

Też tak myślałem, że chyba, chyba... i stwierdziłem, że nie będę "chyb'ować", tylko będę szybować ;)

Pozwólcie, że przedstawię Wam moją nową Barbarę, znaczy Barakudę :D

post-8117-0-76723900-1367059637_thumb.jpg

Dziwnie wygląda goła bara-bara,

ale już nabiera kolorów zara.

Kiedy zaczniemy baraszkować pod kołderką chmur,

zabawy będzie full :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gadałem z Mariuszem z Modellotu...skrzydła do barakudy /stary typ dorobi/ nie ma już formy starej na motyla..cosik wykombinuję wkleję prety weglowe podobnie jak falkonie i OK. Modellot to super firma i sympatyczni jej własciciele SENIOR jak i JUNIOR.. Pozdrawiam janek . Barakuda to lektura podstawowa każdego modelarza..trochę w kora wali- jest wymagajaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem akacją kilka lotów i nie zauważyłem takiej reakcji. Moje wrażenia to raczej lot jak po szynach. Teraz model lata u innego właściciela i nie dotarły do mnie słuchy o takich zachowaniach a to raczej ostrzejszy ode mnie zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Odświeżę troszkę temat, bo ostatnio po sporej przerwie w "wietrzeniu modeli", właśnie odkurzałem barakudzie skrzydła.

Czy pilot ze mnie taki dobry, bym nie powiedział.
Nadal myli mi się poziom z pionem  ;) i zamiast latać prawo-lewo,

to czasami zdarza mi się pokręcić beczki góra-dół-góra itd. (tak jak w drugiej minucie),
ale dobrze, że chociaż kurz spadł  :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.