Skocz do zawartości

Witam serdecznie wszystkich!


luckylong

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich! Mam na imię Long, mam 40 lat i jestem Wietnaczykiem. Mieszkam w Krakowie. Modelarstwem zajmuję się od szkoły podstawowej, zaczynałem od modeli na silnik paliwowy, ale nie sterowanych tylko na lince(??). Teraz buduję modele RC na silnik elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Long

witam cie bardzo serdecznie w naszej spolecznosci, zycze ci.... hm wlasciwie czego ci zyczyc zeby sie nie powtarzac?!? ..... zebys bral czyny udzial na forum dzielac sie z nami doswiadczeniami , no i tyle samo startow co ladowan :D

 

pozdrowienia z Mannheim do Krakowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam ze dopiero teraz pisze.

Calkiem skolowany bylem,bo przeszedlem ze szkutnictwa na budowe samolotow.Dla tego tez pierwsze co robilem to czytalem tematy te ktore moga mi byc potrzebne do budowy owych modeli.Coz jako dzieciak budowalem szybowce, ale wiecie takie doysyc proste bez elektroniki.W Polsce kiedys nie bylo mnie stac na modele zdalnie kierowane,wiec sklejalem sobie statki samoloty tez tyle ze z Malego Modelarza.Teraz w koncu mam wiecej czasu na wszystko,oraz wiecej mozliwosci kupna niektorych rzeczy o jakich moglem kiedys tylko pomyslec,w koncu stalo sie .Znalazlem wasze forum i wpadlem ! Tylko ze jestem dosyc mocno napalony i z tego wzgledu nie bardzo wiem za co sie zabrac.Nakupowalem juz pare samolocikow,szybowiec juz do mnie wyslano ,czekam by go odebrac.Kurcze rozpisalem sie troche a mialem sie tylko przywitac.Na zakonczenie mysle ze sie spotkamy gdzies na jakis fajnych zawodach.Za pomoc chcialem podziekowac Arkowi Pniewskiemu za udzielenie pewnych wskazowek,oraz za jego strone na ktorej znalazlem juz duzo ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.