Skocz do zawartości

Regulamin makiety - pytanie


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A więc wreszcie wiem , o co chodzi. Zacytowane przez Ciebie Kazku zdanie, jest zdaniem czysto spekulatywnym, powiedzmy, teoretyczno-abstrakcyjnym dywagowaniem na zasadzie: "co by było, gdyby babcia miała kółka? " Ano, to by była wózkiem...

W kontekście tego zdanka napisałem także chyba, że do takich śledztw, aby ustalić prawdziwego wykonawcę modelu, musiała by Wysoka Komisja chyba sobie nająć conajmniej Rutkowskiego :wink: . A więc czysta spekulacja i abstrakcyjne rozważania filozofa-amatora. :roll: Czy z tego wynika jakaś wskazówka dla mej zdolności akceptacyjnej jakiegokolwiek poziomu cwaniactwa i "przekrętactwa"? Nie mówie i tym bardziej nie piszę o innych i nie oceniam ich postaw czy zachowań, ale mogę mówić o tym, co ja robię lub też co sobie na dany temat myślę. To mi wolno, bo jestem wolnym człowiekiem, a przynajmniej za takiego sie uważam. I wracając do tematu makiet. Już chyba też to gdzieś powiedziałem. Nie mam żadnych aspiracji i duszy sportowca-wyczynowca i nie zamierzam startować w żadnych zawodach. Jeśli coś robię z modeli, to wyłącznie dla własnej przyjemności i ew. satysfakcji. W innym wątku /L-4H/ więcej o tym napiszę. I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

8) a więc tak Panowie:

 

I - takowy zapis istnieje iż deklaracja takowa powinna być podpisana i umieszczona w dokumentacji modelu

 

II - patrząc na to z drugiej strony jest grono sędziów którzy to posiadają pewnego rodzaju tajemnicze zeszyty w bardziej nie określonych kolorach w których to mają pozapisywana kto jakim modelem lata a co gorsza mają popisane punkty za ocenę " nawet do kilkunastu lat wstecz "

 

III - deklaracja deklaracją a uczciwość swoją drogą idzie

 

IV - w obecnej dobie komputeryzacji naszym drogim dzieciom nai chce się bawić w modelarstwo bo nie ma takiego przycisku " ENTER " nadusi jest już zrobione, co gęsto i często bywa tak że dany model w klubie przechodzi po małym liftingu na następnego zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.