Skocz do zawartości

f-117a budowa


aniol310

Rekomendowane odpowiedzi

to normalna praktyka ze silniki szczotkowe sie przewoltowywalo i nic sie nie dzieje. Zreszta nawet jesli faktycznie zywot takiego silnika skrocimy nawet o polowe to czy to wazne przy koszcie zakupu nowego? Ja spokojnie 2 sezony latalem na speedach 6V gdzie byly zawsze zasilane pakietami po 8 cel i nie mialem zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MiniMagu dają Permaxa też chyba 6V - stosowałem do niego pakiet 3S i nie było problemu. A robiłem tak nie tylko w MM.
być może Premax jest wytrzymalszy od Graupnera zwłaszcza że w specyfikacjach obydwu silników permax kręci 17400 rpm a Speed 18000

 

a co do wyważenia to faktycznie :oops: oglądałem tylko pierwsze zdjęcie i nie zauważyłem dziury w kadłubie na smigło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbyłem próby z 400. Dałem lekko przycięte śmigło 10x6. Niestety pomimo przyzwoitego ciągu samolot runął na ziemię. Chyba to wina jakiegoś błędu konstrukcyjnego. Zamierzam naprawić uszkodzony dziób i na razie zawiesić projekt.

 

Ten błąd nazywa się "F-117". To aerodynamiczny koszmarek, w którym w wypadku zawieszenia się pokładowego Windowsa zaleca się natychmiastowe opuszczenie maszyny :twisted:

Pomyśl nad dodaniem Żyrka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee...No bez przesady..To najzwyklejszy model. Pomijajac kanciatosc kadluba to w rzucie z gory jest to calkiem przyzwoite latadlo.

Zaraz postaram sie zalinkowac film z moim f117 z silnikiem rakietowym. Nie dosc ze maly to jeszcze swobodnie-latajacy i potrafil nienajgorzej szybowac.

Teraz kazdym mysliwcem steruje komputer . Epoka ciegien i drazkow juz minela.

 

 

Ehhh kiedy to bylo.....jeszcze wlos na glowie sie krecil....

 

EDIT:

 

Znalazlem pieknego f-117 . Nie dosc ze to F-117 to jeszcze z napedem tunelowym.

JAk widac pieknie sie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.