Skocz do zawartości

DC-3 Dakota - relacja z budowy


Rzepka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku odpowiedniej ilości wolnego czasu w ostatnim czasie Dakota "przyrosła" jedynie i statecznik pionowy, jak nie braknie chęci to postaram się jeszcze jakoś ukryć napęd steru kierunku aby pozbyć się wystających dźwigni na gotowym modelu. W ostatnim czasie dotarły rownież do mnie wycięte laserowo żebra do skrzydeł (stateczników zresztą też) i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów!

 

13.

dakota013.jpg

 

14.

dakota014.jpg

 

15.

dakota015.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny model, szkoda że jak budowałem swoją to nie miałem takich planów. W takiej większej zrobiłbym to co chciałem a tak to mam taki model bez mechanizacji.

 

Moje na drugą rocznice pierwszego lotu dostała wreszcie owiewki silników i wygląda znacznie lepiej

 

dsc0178ov.jpg

 

Jak będziesz robił albo kupował podwozie to bierz takie które ma amortyzacje. Sztywne podwozie to nieporozumienie, start i lądowanie na czymkolwiek innym niż asfalt to nielada wyzwanie. Model strasznie podskakuje a samo koło nawet bardzo miękkie nie daje sobie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.