Skocz do zawartości

Hydro Fly - jaki kupić, gdzie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, potrzebuję kupić na prezent komunijny Hydro Fly. Tak naprawdę znalazłem tylko jeden sklep który to sprzedaje . Podaję stronę do sklepu. http://mariolafruwa....o-Fly-2-RC.html tylko teraz pytanie czy ten model będzie dobry? Może ktoś z forumowiczów miałby taki model do sprzedania który wyglądałbym na nowy i nadawał się na prezent. No chyba że możecie coś innego polecić co sprawi frajdę i szybko się nie znudzi. Na allegro jest pełno różnych modeli ale nie chciał bym kupić nielota, dlatego się zwracam do was. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artur zacznij od:

-Budżetu jaki masz?

-Ma to być jednorazowy zryw czy ktoś chce być modelarzem na dłużej?

-Jakie jest doświadczenie osoby która ma tym latać?

 

Jak odpowiesz na powyższe pytania coś na pewno Ci podpowiem bo pół roku temu zaczynałem i sporo czasu poświęciłem na przemyślenia przed zakupami.

Generalnie polecałbym Ci albo łódkę albo samolot a nie połączenie tych dwóch rzeczy, to będzie dość narowiste w pilotażu i jest to zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.